Creatin-Kreatin . Carnitin-Karnitin . HMB . Glutamin . BCAA . Pyruvát . Lecitin . Arginin . Tyrosin . Taurin . Whey Proteiny . Inosin . Kloubní Výživa
Sportovní výživa Tyrosin, stimulant, adrenalin, motivace, lepší nálada, endorfiny, dopa
Tyrosin - stimulant Tyrosin - stimulant
Tyrosin - stimulant
Aminokyselina Tyrosin Tyrosin - stimulant Aminokyselina L-Tyrosin
L-Tyrosin 30 000 - stimulant: motivace a nálada www.aminomax.cz | aminoMax.cz
   
 

Tyrosin - stimulant

Tyrosin 30 000, farmaceuticky čistý 100%
[ 100cps. á 300mg/239,- Kč ] Tyrosin

Tyrosin - prekurzor adrenalinu

Tyrosin je v organismu aminokyselinou související se vznikem tzv. poplachových (stresových) hormonů adrenalin a noradrenalin. Tyto stresové hormony působí na okamžitou mobilizaci oragnizmu a uvádí jej do stavu zvýšené pozornosti. Původ a funkce působení těchto hormonů je dána víceméně geneticky - v případě ohrožení se v živém organismu začnou vyplavovat poplachové hormony, které již pravěkému člověku umožnili přežít ("zabij nebo uteč").

Tyrosin je často vyhledávaný v souvislosti s termogenezí (výdejem tělesného tepla) a spalováním tuků.

Tyrosin - motivační stimulant

Tyrosin může mít vliv na pocit motivace a chuti do tréninku a dobrý pocit při tréninku samotném. Při užívání tyrosinu často zmiňují užívající osoby chuť a motivaci do tréninku, dobrý pocit při cvičení. Samotná motivace souvisí s neurotransmitery, které přenášejí nervové vzruchy do mozku.

Tyrosin a dobrá nálada

Tyrosin je také vhodný pro lidi, kterým nedělá dobře pochmurné podzimní a zimní počasí, často je něco rozhodí nebo občas nemají dobrou náladu. Tyrosin je oblíbený u zákazníků, kteří se zajímají o svou stimulaci, mozkovou aktivitu, spalování tuku a možné řešení špatné nálady.

Tyrosin a endorfiny

Aminokyselina tyrosin má vliv na motivaci k tréninku a fyzické aktivitě. Hladina endorfinů souvisí s dobrou náladou a příjemným pocitem. Správná tvorba vlastních endorfinů přináší příjemný pocit a stabilizuje náladu. To se odráží i v lepší regeneraci a kvalitě spánku.

Pro sportovce je tyrosin vhodný zejména krátce před tréninkem v dávkách kolem 3 kapslí. Tyrosin v tomto množství je vhodný pro intenzivnější a náročnější tréninky. Vybraní sportovci, kterým jsme rozdávali tyrosin pro otestování a užívali jej před cvičením, uváděli subjektivně pocit větší energii v tréninku a pocit lepší psychické pohody. Někteří dokonce při delším užívání tyrosinu dosahovali výsledků blízkých osobním rekordům (sprinteři, powerlifteři, kulturisti).

Nepřekračujete dávku 5 kapslí, tj. 1500mg čistého tyrosinu, jinak se v noci pravděpodobně špatně vyspíte !

Tyrosin při hubnutí

Zajímavou vlastností některých aminokyselin je mechanismus sekundárního spalovače, kdy specifická aminokyselina sice nepůsobí přímo na spalování tuku, ale ovlivňuje další tělesné funkce (například produkci hormonů), které již mají vliv na metabolismus tukových buněk.

Název tyrosin pochází odvozením z činnosti štítné žlázy a produkce thyroidních hormonů. Thyroidní hormony jsou ze značné části zodpovědné za metabolismus a souvisí s funkcí štíté žlázy.

Tyrosin je zajímavým a poměrně málo známým doplňkem (zatím jen dočasně) při překonávání tréninkové stagnace, při nárocích na mentální a psychický výkon, potenciálním doplňkem při hubnutí.

Pozor!
Tyrosin je nutné užívat vždy samostatně, nejlépe na lačno. Zejména současná kombinace tyrosinu a bílkovin (proteinů) je kontraproduktivní - eliminuje se účinek tyrosinu. Z těchto důvodů je nutné užívat tyrosin mimo jídlo.

Použití tyrosinu

A) pro sportovce, kteří zvyšují sportovní výkon:
30 - 60 minut před tréninkem 3 až 5 kapslí

B) doplněk při hubnutí a dietách:
1 - 2 kapsle ráno na lačno a 1 - 2 kapsle asi 30 minut před sportovní aktivitou

C) při špatné náladě, "při špatném počasí", před náročnou situací:
1 - 2 kapsle ráno na lačno nebo před duševně náročnou činností (zkouška apod.).

Složení výrobku Tyrosin - stimulant:
čistá krystalická aminokyselina l-tyrosin, želatinová kapsle.

Obsah účinné látky:
Tyrosin .................... 30.000mg

Neobsahuje barviva, aromata, stabilizátory a narozdíl od jiných výrobců zde nejsou přítomny látky, které by mohly snižovat účinek l-tyrosinu.Tyrosin - 100 kapslí á 300mg
  • Tyrosin - stimulant
  • farmaceuticky čistý l-tyrosin 100%
  • OBSAH BALENÍ: 100 kapslí
  • odpovídá 30.000mg L-Thyrosinu

100cps. á 300mg: 239,- Kč
 
 
 
Sportovní výživa > Tyrosin - stimulant
související Stimulanty a Energizéry: Taurin - energizér
 
Tyrosin - stimulant
100 kapslí á 300mg

239 Kč

Skladem: ANO
Odeslání: 24 hodin

koupit zde


POŠTOVNÉ ZDARMA
nad 1499,- Kč

79,- Kč  převodem
119,- Kč   dobírkou
Tribulus terrestris extra silný 90% +
AminoMax sponzoring:
Milan Šádek Milan Šádek - profi kulturista s výrobky aminoMax Sponzoring: profesionální kulturista Milan Šádkek během soutěžních příprav užíval výrobky AminoMax.
Objednávka nad 2000 Kč

ZDARMA Vitamín C
ZDARMA Betakaroten
ZDARMA Poštovné

| Sportovní výživa aminoMax |
Tyrosin - stimulant

Aminokyselina L-Tyrosin