Creatin-Kreatin . Carnitin-Karnitin . HMB . Glutamin . BCAA . Pyruvát . Lecitin . Arginin . Tyrosin . Taurin . Whey Proteiny . Inosin . Kloubní Výživa
Sportovní výživa taurin, energizér, nakopnout
Taurin - energizér Taurin - energizér
Taurin - energizér
taurin, energizér, 100% taurin, regenerace, potlačení únavy, energetický nápoj, insulin mimiker, technoparty, koncentrace, taurine, energizer TAURIN energizer - taurin, který tě nakopne TAURIN - energizér který tě nakopne. 100% taurin - 100% efekt. Taurin 50.000mg v kapslích
Taurin: energizér www.aminomax.cz | aminoMax.cz
   
 

TAURIN 50 000mg - energizér, který tě nakopne

TAURIN 50 000mg, krystalický taurin v kapslích
[ 100cps. á 500mg/159,- Kč ]
koupit Taurin - energizér

eXcite energy
Taurin - energizér 50 000


Taurin je neesenciální aminokyselinou přirozeně se vyskytující v živočišných tkáních.

Taurin je bezbarvá krystalická látka dobře rozpustná ve vodě s výbornou a rychlou využitelností v organismu. Chemicky se jedná o 2-aminoethansulfonovou kyselinu.

Taurin může napomáhat zefektivnit dobu cvičení. Taurin je vhodný pro sportovce i nesportovce.

Taurin se pro své účinky s výhodou užívá u sportovců podáním před výkonem. Oblíbený je taurin i u řidičů a velmi oblíbený je u studentů.

Taurinu a kofeinu, který navozuje pocit koncentrace a soustředění se cíleně užívá v energetických nápojích typu "Red Bull", "Semtex", "Tiger" (energetické nápoje obsahují triviální směs taurinu, kofeinu a cukru s doplněním o některé vitamíny, aby to lépe vypadalo a bylo toho ve složení "na oko" více).
Taurin se poslední dobou dostává do popředí zájmu - především u mladší populace na technoparty je samotný taurin či jeho kombinace s kávou stále více populární.

Zajímavá je kombinace taurinu a vitamínu C, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Taurin a jeho kombinace jsou vhodné jak pro ty, kteří se cítí momentálně "grogy", tak i pro sportovce před tréninkem k lidově řečeno "nakopnutí". Podobně při současném užití l-carnitinu s taurinem, vzniká kombinace, která je často spojována se spalovačemi tuků.

Taurin působí zajímavým mechanismem, kdy spolu s aminokyselinami, sacharidy a dalšími suplementy dochází k efektu "1+1 = 3". Toho se využívá např. ve fitness ihned po ukončení tréninku současným užitím creatin monohydrátu s taurinem a jednoduchými cukry v dávce cca 1g taurinu a 5g creatin monohydrátu.

Oblíbené kombinace taurinu s dalšími látkami:

Taurin je možné kombinovat s většinou suplementů. Efektní je přidání taurinu ke glutaminu a creatinu. Účinek creatinu s glutaminem na anabolizaci organismu je dostatečně znám a taurin k této dvojici určitě patří také.

Zajímavě se v této souvislosti jeví kombinace taurin a l-argininu spojující výhody obou aminokyselin.

Oblíbené mezi sportovci je užití 2 - 3 kapslí taurinu cca 20 až 30 minut před tréninkem; možno použít současně s kávou nebo guaranou.
Tajný tip: spalovače tuku obsahují kombinaci taurinu s l-carnitinem a případně i pyruvátem a kofeinem.

Ke skvělým výsledkům v bodybuildingu je možné taurin užívat po tréninku současně s creatinem a glukózou (5g creatin, 1g taurin, 25g glukózy). Stejně tak je možné taurinem doplnit i glutamin, HMB, arginin a BCAA.
Větší dávky než 2 kapsle (tj. 1g taurinu) opravdu není potřeba.


Údaje z etikety výrobku:
Taurin. Doplněk stravy. Vhodné při zvýšeném fyzickém výkonu. Aminokyselina taurin v želatinových kapslích. 100 kapslí á 500mg taurinu, celkem 50g taurinu.
1 kapsle obsahuje: Taurin 500mg. 1 balení 100 kapslí obsahuje celkem 50.000mg krystalického taurinu.
Použití a dávkování: Podle požadovaných účinků. Nejvyšší denní dávka 2 kapsle (1g). Doporučená denní dávka 1 kapsle.
Přípravek se užívá zejména 30-60 minut před sportovním výkonem, v jeho průběhu nebo ihned po jeho skončení. Možno také kdykoliv během dne, případně současně s jídlem. Tobolky se polykají celé a zapíjejí dostatečným množstvím vhodné tekutiny. V případě potřeby je možno obsah tobolky rozpustit v nápoji (voda, džus aj.).
Složení výrobku: Taurin (2-aminoethansulfonová kyselina), želatinová kapsle, pomocná látka fosforečnan vápenatý.
Skladování a omezení: Uchovávejte v suchu při teplotách do 25°C, mimo dosah slunečního záření a mimo dosah dětí. Po použití obal pečlivě uzavřete.
Skladování v chladu a suchu prodlužije trvanlivost. Nejvyšší denní dávka se nesmí překročit. Není určeno pro děti do 3 let a osoby s nesnášenlivostí na některou z obsažených složek. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Vyrobeno v ČR. Prodávající: Pavel Drška - AminoMax. Země původu: Česká republika.
Nutriční hodnoty v 1 želatinové kapsli: Energetická hodnota: 12,98 kJ, 3,05kcal, Taurin: 500mg, Bílkoviny: 0,6g, Sacharidy: 0g, Tuky: 0g.


Obsah účinné látky:
taurin (2-aminoethansulfonová kyselina),
1 želatinová kapsle obsahuje aminokyselinu taurin v množství 500mg,
balení 100 kapslí obsahuje 50 000mg taurinu.
  • OBSAH BALENÍ: 100 kapslí
  • TAURIN 100%: 50 000mg
  • odpovídá 50g čistého Taurinu
  • doplněk stravy

Cena: 159,00 Kč
 
 
 
zpět
 
Taurin
100 kapslí á 500mg

159 Kč

Skladem: ANO
Odeslání: 24 hodin

koupit zde


POŠTOVNÉ ZDARMA
nad 1499,- Kč

79,- Kč  převodem
119,- Kč   dobírkou
Tribulus terrestris extra silný 90% +
AminoMax sponzoring:
Milan Šádek Milan Šádek - profi kulturista s výrobky aminoMax Sponzoring: profesionální kulturista Milan Šádkek během soutěžních příprav užíval výrobky AminoMax.
Objednávka nad 2000 Kč

ZDARMA Vitamín C
ZDARMA Betakaroten
ZDARMA Poštovné

| Sportovní výživa aminoMax |
TAURIN energizer - taurin, který tě nakopne

TAURIN - energizér který tě nakopne. 100% taurin - 100% efekt. Taurin 50.000mg v kapslích