Creatin-Kreatin . Carnitin-Karnitin . HMB . Glutamin . BCAA . Pyruvát . Lecitin . Arginin . Tyrosin . Taurin . Whey Proteiny . Inosin . Kloubní Výživa
Sportovní výživa Taurin - energizér
Taurin - energizér Taurin - energizér
Taurin - energizér
taurin, energizér, výživa očí, 100% taurin, regenerace, potlačení únavy, energetický nápoj, insulin mimiker, technoparty, koncentrace, taurine, energizer TAURIN (energizer, který tě nakopne) - Taurin k potlačení únavy TAURIN - energizér pro redukci únavy, zlepšení využití živin, stimulace psychiky, proti únavě, výživa oka, regenerace, stimulace. 100% taurin - 100% efekt. Taurin 50.000mg v kapslích
Taurin: energizuje, potlačuje únavu | Výživa očí a kloubů | Zvyšuje využití suplementů www.aminomax.cz | aminoMax.cz
   
 

TAURIN 50 000mg - energizér, který tě nakopne

100% TAURIN 50 000mg, čistý krystalický taurin
[ 100cps. á 500mg/159,- Kč ]
koupit Taurin - k potlačení únavy, zlepšení využití živin

Taurin je neesenciální aminokyselinou působící jako výrazný energizér - stimulátor mozkové aktivity.
Taurin ovlivňuje chování neurotransmiterů, optimalizuje činnost CNS (centrální nervové soustavy) a prokrvení mozku.
Díky tomu dochází po požití taurinu v dávce od 0,5g ke zlepšení psychické pohody, stimulaci myšlenkových pochodů a celkové zvýšení výkonnosti a bdělosti.

Taurin se pro své energizující účinky s výhodou užívá u sportovců podáním před výkonem (v dávkách od 500-1000mg taurin znatelně zlepšuje koordinaci pohybů, soustředění, psychickou odolnost a toleranci stresu), u řidičů k potlačení únavy, při potřebě celkové stimulace mozkových pochodů, oddálení pocitu vyčerpání a zlepšení koncentrace při učení (např. u studentů).

Účinky taurinu mnohonásobně zesiluje kofein, čehož se cíleně užívá v energetických nápojích typu "Red Bull", "Semtex" aj. (např. energetický nápoj Semtex obsahuje taurin, kofein a cukr).
Taurin se poslední dobou dostává do popředí zájmu jako legální energizer - především u mladší populace na technoparty je samotný taurin či jeho kombinace s kávou stále více populární jako látka energizující, neriziková, bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Taurin a jeho kombinace s kofeinem (z kávy nebo guarany) je vhodná jak pro ty, kteří se cítí momentálně "grogy" a potřebují vzpružit, tak i pro sportovce před tréninkem k velmi rychlé energizaci (lidově řečeno doslova "nakopnutí").
Podobný účinek energizace nastává při současném užití l-carnitinu s taurinem, tato kombinace je však více cílena na odbourávání tuků. Pokud obojí (taurin a carnitin) ještě zapijete kávou a půjdete cvičit, připravte se na to, že se budete extrémně potit.

Zajímavým efektem taurinu a to především pro sportovce je jeho schopnost napodobovat funkci insulinu, který "postrkuje" veškeré aminokyseliny a nezbytné živiny do buněk a umožňuje tak nárůst svalové hmoty.
Taurin působí podobným mechanismem - může zlepšit využití aminokyselin, sacharidů a ostatních suplementů (tlačí je do buněk). Dochází tak k efektivnějšímu zpracování látek nezbytných pro růst svalu a regeneraci organismu. Narozdíl od insulinu však při použití taurinu nedochází k nežádoucímu poklesu krevního cukru a hypoglykemii.

Podobného účinku se využívá např. ve fitness současným užitím creatin monohydrátu s taurinem a jednoduchými cukry v dávce cca 1g taurinu a 5g creatin monohydrátu (taurin zde optimalizuje absorpci creatinu).
Efektní je také kombinace creatinu, glutaminu a taurinu. Účinek creatinu s glutaminem na anabolizaci organismu je dostatečně znám a taurin jej ještě více prohloubí.

Další zajímavé vlastnosti taurinu:
Vědecky jsou dokázané účinky taurinu na zlepšení pohyblivosti spermií a tím i reprodukční schopnosti. Zajímavě se v této souvislosti jeví kombinace taurin a l-arginin, přičemž tato směs působí i výrazně stimulačně a je vhodná také ke snížení cholesterolu.

Taurin je prokazatelně účinný při léčbě srdeční arytmie, snižování krevního tlaku a redukci hladiny LDL cholesterolu. Podobně jako l-carnitin se i taurin stále častěji přidává do dětské výživy (podílí se na správném vývoji malých dětí).

Taurin je vhodný pro osoby pracující často u monitoru či LCD obrazovky, taurin vyživuje a zvlhčuje oči, které jsou u PC často sušší a podrážděné. Podílí se na udržení zdravé oční sítnice a funkci fotoreceptorů, při nedostatku taurinu dochází k poruchám zraku a časté únavě očí.

Užíváním taurinu ve formě doplňkové výživy se mimo uvedené zlepšuje i vstřebávání tuků a vitamínů, urychluje regenerace po náročném tréninku. Taurin se běžně užívá ve farmaceutických preparátech bez vedlejších účinků proti bolestem hlavy, při vyčerpání organismu, k podpoře činnosti jater, jako výživa kloubů a vaziv, k léčbě diabetes a epilepsie, jako přídavek do výživy dětí a jiného domácího zvířectva.

Taurin:
- výrazně energizuje (psychický a fyzický energizér)
- působí proti únavě, zlepšuje koncentraci a soustředění
- vhodný při práci vyžadující neustálé soustředění
  (řidiči z povolání, duševně náročná práce, studenti...)
- antikatabolikum (redukuje stresové podněty)
- zlepšuje využití živin a suplementů
- důležitý ve výživě oka
- urychluje regeneraci vaziv a pojivových tkání

Použití:
Pro sportovce ke zlepšení psychické pohody a stimulaci výkonu - 2 až 3 kapsle taurinu cca 20 až 30 minut před tréninkem; možno použít současně s kávou nebo guaranou.
Ke zlepšení spalování tuků je vhodná kombinace s l-carnitinem a případně i pyruvátem, dávkování cca 30 minut před tréninkem. Účinnost se výrazně zvyšuje při zapití kávou.

Současné použití (jakýchkoliv) spalovačů tuků s taurinem a kofeinem není vhodné pro kardiaky a osoby s vysokým krevním tlakem. Při následné fyzické aktivitě je nutné dostatečně pít tekutiny!

Ke zlepšení využití suplementů ("insulin mimiker" efekt) je možné taurin užívat po tréninku současně např. s creatinem a glukózou (5g creatin, 1g taurin, 25g glukózy), stejně tak je možné taurinem doplnit i glutamin, HMB, arginin a BCAA.

Ke stimulaci paměťových pochodů, zlepšení soustředění a vykonávání činnosti náročné na soustředění nejlépe 1-2 kapsle před nebo během tohoto úkonu. Pro podporu výživy očí, vaziv a kloubů, snižování hladiny cholesterolu 1-2 kapsle kdykoliv během dne (možno i současně s jídlem).

Složení:
100% taurin (2-aminoethansulfonová kyselina),
1 želatinová kapsle obsahuje aminokyselinu taurine v množství 500mg,
balení 100 kapslí obsahuje 50 000mg taurinu.

  • OBSAH BALENÍ: 100 kapslí
  • TAURIN 100%: 50 000mg
  • odpovídá 50g čistého Taurinu
  • doplněk stravy

Cena: 159,00 Kč
 
 
 
zpět
 
Taurin
100 kapslí á 500mg

159 Kč

Skladem: ANO
Odeslání: 24 hodin

koupit zde


POŠTOVNÉ ZDARMA
objednávka nad 1499,- Kč

69,- Kč  převodem
89,- Kč   dobírkou
Tribulus terrestris extra silný 90% +
AminoMax sponzoring:
Milan Šádek Milan Šádek - profi kulturista s výrobky aminoMax Sponzoring: profesionální kulturista Milan Šádkek během soutěžních příprav užíval výrobky AminoMax.
Objednávka nad 2000 Kč

ZDARMA Vitamín C
ZDARMA Betakaroten
ZDARMA Poštovné

| Sportovní výživa aminoMax |
TAURIN (energizer, který tě nakopne) - Taurin k potlačení únavy

TAURIN - energizér pro redukci únavy, zlepšení využití živin, stimulace psychiky, proti únavě, výživa oka, regenerace, stimulace. 100% taurin - 100% efekt. Taurin 50.000mg v kapslích