Creatin-Kreatin . Carnitin-Karnitin . HMB . Glutamin . BCAA . Pyruvát . Lecitin . Arginin . Tyrosin . Taurin . Whey Proteiny . Inosin . Kloubní Výživa
Sportovní výživa Pyruvát 75 000
Pyruvát 75 000 Pyruvát 75 000
Pyruvát 75 000
pyruvat, pyruvát, spalovače tuků, zrychlení metabolismus, spalovač, hubnutí bez trápení, hubnutí bez cvičení, sportovní výkon PYRUVÁT vápenatý. PYRUVÁT vápenatý
Pyruvát Ca 75 000: doporučená kombinace Pyruvát + Karnitin www.aminomax.cz | aminoMax.cz
   
 

PYRUVATE Ca 75 000

PYRUVÁT vápenatý 75.000mg, čistý 100%
[ 100cps. á 750mg/276,- Kč ]
koupit Pyruvát - spalovač tuků, zrychluje metabolismus


Pyruvát vápenatý je solí kyseliny pyrohroznové a minerálu vápníku. Pyruvát (kyselina pyro-hroznová) je látkou organismu zcela přirozenou, vznikající oxidací živin, především sacharidů v metabolismu těla.

V organismu se pyruvát dalšími procesy zapojuje do metabolických dějů včetně oxidativní přeměny tuku na energii. Vzniklá energie se dá využít při tělesném cvičení, což má vliv na metabolismus.

Pyruvát vápenatý je jednou z nejoblíbenějších látek obsaženou ve spalovačích. Pyruvát se používá zejména spolu s l-carnitinem jako nejčastěji doporučovaná kombinace. Sportovci i nesportovci užívají pyruvát hlavně při formování postavy.

Často se skloňuje rychlost metabolismu jako klíčový faktor v rýsovacích dietách. Zrychlením metabolického obratu při fyzické aktivitě dochází ke zvýšení celkového výdeje energie i v klidovém stavu, kdy zrovna necvičíte! To má ohromný vliv na celkovou spotřebu kalorií.
Nelze tedy očekávat jakýkoliv výsledek při ležení na pohovce a přejídání se sladkostmi.

Zkrátka je třeba organismus k nastartování metabolismu postrčit jakýmkoliv pohybem. A teprve poté si pořídit nějaký doplňek - třeba Pyruvát nebo L-karnitin.

Při fyzické zátěži silového typu (posilování, cvičení se zátěží a proti odporu) se vždy lépe stimuluje bazální metabolismus směrem k jeho urychlení.
Aerobní sport (běh, cyklistika, tenis, tanec, aerobik apod.) zase lépe spalují tuky právě při daném sportu, po skončení jen v menší míře. Ideální je kombinace obou forem aktivit. A zde se nejvíce uplatní pyruvát, samotný nebo ideálně v kombinaci s l-carnitinem.

Pyruvát vapenatý je sloučeninou pyrohroznové kyseliny a vápníku - je zde obsažen organicky vázaný vápník, který je v této formě výborně využitelný:

- přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
- pro normální činnosti svalů
- potřebný pro udržení normálního stavu kostí

Z mnohých kombinací s jinými suplementy je třeba vyzdvihnout zejména současné použití Pyruvátu a L-Carnitinu. Dosahované výsledky poukazují na fakt, že právě účinky této kombinace mají lepší efekt než samotné oddělené užívání L-Carnitinu a Pyruvatu.

Pyruvát je účinnější látkou než HCA (hydroxy-citrát), je tedy mnohem vhodnější směs L-Carnitin - Pyruvát namísto často proklamovaného tekutého L-Carnitinu s HCA.

Účinná dávka pyruvátu pro dosažení známých účinků je již 2g denně. Dávky nad 5g pyruvátu však již nepřináší žádné další výhody
Někteří sportovci uživají dávky až 10g denně, toto však sami za sebe nedoporučujeme.

Vhodné a doporučené kombinace:
Pyruvate Ca + L-Carnitin = jedna z nejlepších možností. Palec nahoru!

Použití pyruvátu od zákazníků:
Uživatelé doporučují 3 kapsle denně (2250mg) rozdělit do menších dávek přijímaných v průběhu dne, nejlépe na lačno cca 30-60minut před jídlem. Pro zvýšení účinků je možné užívat až 6 kapslí (4500mg) denně.

Pro ovlivnění sportovního výkonu nejlépe větší část denní dávky přijmout 30-60 minut před fyzickou aktivitou.
Pyruvát je možné užívat i ve dnech volna bez cvičení. Všeobecně se při uživání pyruvátu doporučuje současná fyzická aktivita. Souběžně je možno užívat i jiné spalovače s l-carnitinem, synefrinem, kofeinem - zde pozor na nadměrné dávky kofeinu.

Obsah:
1 želatinová kapsle obsahuje pyruvát vápenatý v množství 750mg,
balení 100 kapslí obsahuje 75.000mg pyruvátu vápenatého.

Složení: pyrohroznan vápenatý, želatinová kapsle.

Doplněk stravy.
Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Nevhodné při známé alergii na některou z obsažených složek.

Značka: AminoMax. Vyrobeno v ČR. Země původu: Česká republika.

  • OBSAH BALENÍ: 100 kapslí
  • PYRUVATE CALCIUM: 75.000mg
  • odpovídá 75g čistého Pyruvátu vápenatého

Cena: 276,00 Kč
 
 
 
zpět
 
Pyruvát
100 kapslí á 750mg

276 Kč

Skladem: ANO
Odeslání: 24 hodin

koupit zde


POŠTOVNÉ ZDARMA
nad 1499,- Kč

79,- Kč  převodem
119,- Kč   dobírkou
Tribulus terrestris extra silný 90% +
AminoMax sponzoring:
Milan Šádek Milan Šádek - profi kulturista s výrobky aminoMax Sponzoring: profesionální kulturista Milan Šádkek během soutěžních příprav užíval výrobky AminoMax.
Objednávka nad 2000 Kč

ZDARMA Vitamín C
ZDARMA Betakaroten
ZDARMA Poštovné

| Sportovní výživa aminoMax |
PYRUVÁT vápenatý.

PYRUVÁT vápenatý