Creatin-Kreatin . Carnitin-Karnitin . HMB . Glutamin . BCAA . Pyruvát . Lecitin . Arginin . Tyrosin . Taurin . Whey Proteiny . Inosin . Kloubní Výživa
Sportovní výživa Proteiny - Mléčný Whey Protein
Proteiny - Whey Protein, proteiny syrovátky Proteiny - Whey Protein, proteiny syrovátky
Proteiny - Whey Protein, proteiny syrovátky
Proteiny, syrovátka, protein, CFM, proteiny syrovátky, whey protein, bílkoviny Proteiny - Whey Protein 60 CFM (proteiny, bílkoviny, syrovátka) Whey protein 60 - Proteiny CFM. Proteiny syrovátky vyrobené moderní technologií CFM s vysokou hodnotou PER. Whey Protein 60 (CFM) - proteiny pro masivní nárůst svalů a podporu anabolizace.
Whey protein 60: mikrofiltrovaný CFM protein | Mléčné bílkoviny pro svaly www.aminomax.cz | aminoMax.cz
   
 

CFM WHEY PROTEIN 60%, Mikro-filtrované proteiny

Syrovátkové proteiny CFM, doplněné o vitamíny
Jahoda: [ Whey Protein 60:  600g/279,- | balení vědro 2kg/789,- ]
Čoko:    [ Whey Protein 60:  600g/279,- | balení vědro 2kg/789,- ]

Zvětšit obrázek - Whey Protein 60, 600g
zvětšit obr. Whey Protein

Výborně stravitelné proteiny pro podporu budování masivních svalů, připravený nápoj možno použít také jako redukční koktejl při dietě (u diet založených na nízkém příjmu sacharidů a zvýšeném množství proteinů, tzv. vysoko-proteinová dieta).

Základem výrobku Whey protein 60 je syrovátka získaná mikrofiltrací z proteinového koncentrátu přírodním nechemickým procesem výroby CFM.
Pozor: nejde o směsný zdroj proteinů (neobsahuje hydrolyzovaný kolagen, vaječné bílky, sójový izolát aj. bílkoviny), ale o mléčný whey protein vyrobený ze syrovátky s vysokou biologickou hodnotou (PER) a snadnou vstřebatelností v organismu.
 600g > 279,- čoko | 279,- jahoda
Použitá metoda CFM chrání strukturu proteinů, zachovává vysokou biologickou hodnotu a udržuje nejefektivnější rovnováhu mezi bílkovinami a peptidy.
CFM využívá technologicky vyspělou mnohonásobnou filtraci, kde dochází k odstranění tuků, cholesterolu, laktózy a izoluje se jen čistá kvalitní bílkovina - syrovátka.

Šetrným procesem výroby zůstávají vedle hlavního bílkovinného podílu (laktalbuminu) zachovány i immunoglobuliny, alfa-laktalbumin, gylkomacropeptidy, laktoferin aj. přirozeně obsažené látky se specificky pozitivními účinky na podporu imunity a zlepšení využití a zabudování proteinů v těle.

Whey protein 60 obsahuje nízký podíl mléčného tuku a laktózy (mléčný cukr), převážným zdrojem sacharidů jsou maltodextriny, chuťovou atraktivitu zajišťují přírodní a přírodně identická aromata s náhradními sladidly. Dobrá využitelnost a rychlá stravitelnost proteinů je podpořena přídavkem vitamínů skupiny B (thiamin, riboflavin, nikotinamid, kyselna listová), vitamínu C a E. Výborné příchutě: Jahoda (připravený nápoj je červeno-růžové barvy), Čoko (kakaově-hnědý).

Ve srovnání s jinými proteiny má samotná syrovátka nejvyšší podíl větvených esenciálních aminokyselin BCAA - až 26% z celkového spektra obsažených aminokyselin a díky obsahu specifických látek stimuluje přirozenou produkci IGF-1 (silně anabolický hormon).

Whey Protein 60 CFM nejlépe užívat jako první potréninkové jídlo, cca 30-45minut po skončení (v závislosti na typu sportu, čím více je trénink či cvičení zaměřeno silově, tím kratší může být odstup).
Díky velmi rychlé využitelnosti těchto whey proteinů nastupuje krátce po vypití koktejlu prudký vzestup koncentrace aminokyselin v krevní plazmě, dochází k rychlejšímu přechodu organismu do stavu anabolizace a urychlení regenerace svalových vláken a celého nervového systému.
Konečným žádaným výsledkem obvykle bývá zvýšený nárůst svalstva, zlepšení silových výkonů a regenerace.

Použití:
Vzhledem k specifickému složení výrobku nedoporučujeme rozpouštení whey proteinu 60 v mléce - dochází k degradaci optimálního aminokyselinového spektra a zhoršení využitelnosti proteinů. Doporučujeme rozmíchávat proteiny pouze ve vodě.

Proteinový nápoj se připravuje rozpouštěním ve vodě jako 8 až 10%ní roztok, nejlépe:
3 rovné polévkové lžíce (24g) whey proteinu se rozpustí v 0,25-0,3l vody za použítí mixéru, šejkru nebo prostým rozmícháním lžicí. Jedna rovná polévková lžíce obsahuje 8g prášku. Pro lepší využití se doporučuje užívat proteinový nápoj po skončení fyzické zátěže, v době, kdy organismus nejefektivněji zpracovává a doplňuje přijaté živiny.

Whey protein 60 je možné také užívat při dietách jako redukční koktejl - náhrada jednoho denního jídla porcí nápoje, nejlépe místo večeře. Tím se dosáhne nejen snížení přísunu energie (především sacharidů), ale dochází i k přímému využití podkožního tuku. Efekt je patrný pouze při nízkosacharidové dietě a rovněž také vysoko-proteinové dietě s nízkým obsahem sacharidů ve stravě. Postup přípravy je shodný s výše uvedeným (3 polévkové lžíce do 0,25-0,3l vody).


Ve 100g výrobku CFM Whey Protein 60% je obsaženo:

Energetická hodnota .......... 1642kJ (388kcal)
Proteiny ..............................   60,0g
Sacharidy ............................   26,0g
Lipidy ..................................   4,5g
vitamin C 12,00mg
nikotinamid 3,60mg
vitamin E 2,00mg
vitamin B1 0,36mg
vitamin B2 0,32mg
folacin 0,04mg

Složení:
CFM syrovátkový proteinový koncentrát, mléčné proteiny, maltodextriny, vitaminy, náhradní sladidla (aspartam, acesulfam K), přírodní barviva, ochuceno přírodně identickými aromaty.

Barva roztoku dle příchutě:
Jahoda:červeno-růžová
Čoko:kakaově-hnědá

Pokud se nemůžete rozhodnout, kterou z příchutí proteinu si vybrat, zvolte jahodu (nejlépe hodnocené mezi uživateli). Čoko je naopak vhodnější při dlouhodobějším příjmu (nepřejí se tak snadno). Záleží ovšem na osobní preferenci.

  • OBSAH BALENÍ: 600g
  • Příchutě: Jahoda, Čoko
  • Whey Protein 60%, mikro-filtrovaný

Čoko: 279,00 | Jahoda: 279,00
 
 


WHEY PROTEIN 60% : 2000g   (vědro objemu 5,5l)
Koupit: CFM Whey Protein 60, 2000g
  • OBSAH BALENÍ: 2000g (vědro obj. 5,5l)
  • Příchutě Proteinu: Jahoda, Čoko
  • Whey Protein 60%, mikro-filtrovaný
Čoko: 789,00 | Jahoda: 789,00  2000g > 789,- čoko | 789,- jahoda
 
 
 
zpět
 
Whey protein 60

600g ..... 279,-
2000g ... 789,-


Skladem: ANO
Odeslání: 24 hodin

koupit zde


POŠTOVNÉ ZDARMA
nad 1499,- Kč

79,- Kč  převodem
119,- Kč   dobírkou
Tribulus terrestris extra silný 90% +
AminoMax sponzoring:
Milan Šádek Milan Šádek - profi kulturista s výrobky aminoMax Sponzoring: profesionální kulturista Milan Šádkek během soutěžních příprav užíval výrobky AminoMax.
Objednávka nad 2000 Kč

ZDARMA Vitamín C
ZDARMA Betakaroten
ZDARMA Poštovné

| Sportovní výživa aminoMax |
Proteiny - Whey Protein 60 CFM (proteiny, bílkoviny, syrovátka)

Whey protein 60 - Proteiny CFM. Proteiny syrovátky vyrobené moderní technologií CFM s vysokou hodnotou PER. Whey Protein 60 (CFM) - proteiny pro masivní nárůst svalů a podporu anabolizace.