Creatin-Kreatin . Carnitin-Karnitin . HMB . Glutamin . BCAA . Pyruvát . Lecitin . Arginin . Tyrosin . Taurin . Whey Proteiny . Inosin . Kloubní Výživa
Sportovní výživa Kreatin monohydrát pro svaly
Creatin Creatine Svaly Bodybuilding Creatin Creatine Svaly Bodybuilding
Creatin Creatine Svaly Bodybuilding
KREATIN, CREATIN, svaly, bodybuilding, svalová hmota, creatine monohydrate KREATIN (CREATIN) - svaly, bodybuilding, svalová hmota, creatine monohydrate, creatin, kreatin KREATIN (CREATIN) pro bodybuilding a masivní svaly. Kreatin (Creatin monohydrát) při posilování a bodybuilding-u způsobuje, že svalová hmota rychleji roste. Creatine monohydrate pro Vaše svaly.
Kreatin: creatin pro tvorbu svalové hmoty, sílu a objem svalů | účinek: Svalová hmota, Svaly www.aminomax.cz | aminoMax.cz
   
 

CREATIN MONOHYDRATE 100% (Kreatin)

KREATIN MONOHYDRÁT, čistý 100%
[ zaváděcí cena: 500g/449Kč, od 2ks jen 439Kč/ks ]
koupit Kreatin - svalová hmota, bodybuilding, svaly

Kreatin, Creatin, Kreatin monohydrát, Creatine monohydrate jsou synonyma pro jednu látku = kreatin.

Kreatin (creatin) je pravděpodobně nejúčinnější legální doplněk současnosti.

Kreatin je přirozenou součástí lidského organismu. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Příznivého účinku se dosáhne při použití 3g denně čistého kreatin monohydrátu.

Mikronizovaný kreatin monohydrát ve formě jemného mikronizovaného prášku, maximální kvalita, čistota a využitelnost.

Kreatin nesmí chybět u žádného sportovce, který to myslí opravdu vážně a tvrdě trénuje. V současnosti je kreatin a jeho různé formy nejpopulárnějšími doplňky ve výživě pro sportovce.

Spolu s kreatinem se dostává do svalu voda - dochází k zavodnění buněk svalu. Díky tomuto jevu působí svaly plnějším, mohutnějším a kulatějším dojmem.
Buněčná hydratace, ale není jedinou příčinou zvětšení objemu svalů při suplementaci kreatinem. Bylo prokázáno, že dostatečná hydratace buňky příznivě ovlivňuje další děje, jejichž výsledkem je zvýšení výkonu.

Při užívání kreatin monohydrátu je vhodné konzumovat dostatečné množství vody. Pro maximalizování výsledků je důležitý pravidelný příjem kvalitních bílkovin.

Účinek kreatinu je znát již po několika dnech užívání. Doporučuje se všem sportovcům, nejen kulturistům, ale i atletům, plavcům, dívkám.
Kreatin není droga a nemusíte se bát, že o získané výsledky přijdete.

Jedinečná je kombinace creatinu s jednoduchými cukry, především glukózou. Obvykle se používá 5g kreatinu spolu s 20-50g glukózy ihned po tréninku nebo kdykoliv v průběhu dne.

Výhodné je také současné použití kreatinu a L-Carnitinu, nebo Creatinu s Glutaminem při budování svalů, což se jeví jako nejoptimálnější kombinace.

Kreatin monohydrát - negativní účinky: jakýkoliv nadbytek kreatinu, např. při nadměrném dávkování se vyloučí močí ven z těla jako kreatinin.

Použití a dávkování kreatinu:
  Při trvalém dávkování kreatinu nemají být jednotlivé dávky creatinu menší než 3-5 g. Osvědčuje se prvních 5 dnů užívat kreatin v celkové denní dávce 15-20g, a to rozloženě v průběhu dne, např. 5g Creatinu 3-4x denně.
Během této "fáze nasycení" se svaly naplní kreatinem, poté se užívá už jen "udržovací" dávkování, které je obvykle 5g creatinu denně (při hmotnosti 60-80kg). Jedna vrchovatá čajová lžička obsahuje cca 5g kreatinu.

  Účinnost vstřebávání kreatinu se optimalizuje se současným příjmem jednoduchých cukrů, vynikající je rozmíchávat kreatin do 3 dcl džusu, slazeného iontového napoje nebo nejlépe přijmout současně s d-glukosou (glukopur). Připravený nápoj se musí ihned spotřebovat, neboť roztok creatinu se rychle rozkládá na neúčinný kreatinin.
  Nadměrný příjem kofeinu jak z kávy, tak i colových nápojů působí na Creatin monohydrát negativně - snižuje se využitelnost a Creatin nepůsobí tak, jak by měl.

Obsah:
Kreatin monohydrát (mikronizovaný Creatine monohydrate) 500g.

Složení: kreatin monohydrát 100%.

Doplněk stravy.
Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Nevhodné při známé alergii na některou z obsažených složek.

Značka: AminoMax. Vyrobeno v ČR. Země původu: Česká republika.

  • OBSAH BALENÍ: kreatin 500g
  • CREATINE MONOHYDRATE 100% pure
  • čistý mikronizovaný Creatin Monohydrát

Cena: 449,00
 
 
 
zpět
 
Creatin monohydrát
500g

449 Kč

Množstevní slevy:
Creatin 500g od 2ks:
439,-

Skladem: ANO
Odeslání: 24 hodin

koupit zde


POŠTOVNÉ ZDARMA
nad 1499,- Kč

79,- Kč  převodem
119,- Kč   dobírkou
Tribulus terrestris extra silný 90% +
AminoMax sponzoring:
Milan Šádek Milan Šádek - profi kulturista s výrobky aminoMax Sponzoring: profesionální kulturista Milan Šádkek během soutěžních příprav užíval výrobky AminoMax.
Objednávka nad 2000 Kč

ZDARMA Vitamín C
ZDARMA Betakaroten
ZDARMA Poštovné

| Sportovní výživa aminoMax |
KREATIN (CREATIN) - svaly, bodybuilding, svalová hmota, creatine monohydrate, creatin, kreatin

KREATIN (CREATIN) pro bodybuilding a masivní svaly. Kreatin (Creatin monohydrát) při posilování a bodybuilding-u způsobuje, že svalová hmota rychleji roste. Creatine monohydrate pro Vaše svaly.