Creatin-Kreatin . Carnitin-Karnitin . HMB . Glutamin . BCAA . Pyruvát . Lecitin . Arginin . Tyrosin . Taurin . Whey Proteiny . Inosin . Kloubní Výživa
Sportovní výživa Creatin Creatine Svaly Bodybuilding
Creatin Creatine Svaly Bodybuilding Creatin Creatine Svaly Bodybuilding
Creatin Creatine Svaly Bodybuilding
KREATIN, CREATIN, svaly, bodybuilding, svalová hmota, creatine monohydrate KREATIN (CREATIN) - svaly, bodybuilding, svalová hmota, creatine monohydrate, creatin, kreatin KREATIN (CREATIN) pro bodybuilding a masivní svaly. Kreatin (Creatin monohydrát) při posilování a bodybuilding-u způsobuje, že svalová hmota rychleji roste. Creatine monohydrate pro Vaše svaly.
Kreatin: creatin zvyšuje tvorbu svalové hmoty, sílu a objem svalů | účinek: Svalová hmota, Svaly www.aminomax.cz | aminoMax.cz
   
 

CREATIN MONOHYDRATE 100% (Creatin, Kreatin)

KREATIN MONOHYDRÁT, čistý 100%
[ zaváděcí cena: 500g/289Kč, od 2ks jen 269Kč/ks ]
koupit Creatin - svalová hmota, bodybuilding, svaly

Kreatin, Creatin, Kreatin monohydrát, Creatine monohydrate jsou synonyma pro jednu látku = kreatin.

Kreatin (creatin) je pravděpodobně nejúčinnější legální doplněk současnosti pro nabírání svalové hmoty, nárůst čistých svalů a síly.
V současnosti nejpopulárnější doplněk výživy. Kreatin monohydrát je okamžitým zdrojem energie při práci svalů. Podporuje tvorbu svalové hmoty, stimuluje aktuální výkon, a mimo jiné je i látkou lipotropní, podporující přenos energie vnikající z tuků.
Díky tomu kreatin prokazatelně zvyšuje novotvorbu svalových bílkovin při současném spalování nadbytečných tuků, nově vytvořená svalová tkáň je bez tuku = více svalů, méně tuku!
Kreatin je zkrátka ideální doplněk stravy zvyšující přírůstek svalů i u jinak těžce přibírajících jedinců.

Zvyšování svalové hmoty je způsobeno tím, že spolu s kreatinem se dostává do svalu voda. Díky tomuto jevu působí svaly plnějším, mohutnějším a kulatějším dojmem.
Buněčná hydratace, ale není jedinou příčinou zvětšení objemu svalů při suplementaci Creatinem. Bylo prokázáno, že dostatečná hydratace buňky příznivě ovlivňuje anabolické děje v ní, tj. zvyšuje proteosyntézu a minimalizuje odbourávání buněčných proteinů.

Kreatin jednoduše umožňuje nárůst síly a svalové hmoty. Účinek kreatinu je znát již po několika dnech užívání. Doporučujeme všem, nejen kulturistům, ale i atletům, plavcům nebo třeba dívkám.

Kreatin není droga, nemusí se vysazovat a nemusíte se tedy bát, že o získané svaly přijdete. Pouze svaly vyloučí zadržovanou vody, ale svalová hmota získaná během suplementace creatinem zůstává.
Jedinečná je kombinace creatinu s jednoduchými cukry, především glukózou. Obvykle se používá 5g kreatinu spolu s 20-50g glukózy ihned po tréninku nebo kdykoliv v průběhu dne. Současné použití s glukózou zvyšuje využitelnost kreatinu přibližně o 50% a jeho zvýšené ukládání v svalových buňkách pro použití jako zdroje energie při extrémních výkonech.

Výhodné je také současné použití kreatinu a L-Carnitinu, zejména při redukčních dietách sportovců nebo Creatinu s Glutaminem při budování svalů, což se jeví jako nejoptimálnější kombinace.

Kreatin monohydrát nemá žádné negativní účinky. Jakýkoliv nadbytek kreatinu, např. při nadměrném dávkování se vždy vyloučí močí ven z těla jako kreatinin. Tento fakt prakticky znemožňuje riziko předávkování kreatinem. Kreatin monohydrát je látkou zcela bezpečnou, nemá negativní vedlejší účinky a rovněž nežádoucí interakce s jinými doplňky výživy či farmaky nejsou známy.


Použití a dávkování kreatinu:
  Při trvalém dávkování kreatinu nemají být jednotlivé dávky creatinu menší než 3-5 g. Osvědčuje se prvních 5 dnů užívat kreatin v celkové denní dávce 15-20g, a to rozloženě v průběhu dne, např. 5g Creatinu 3-4x denně.
Během této "fáze nasycení" se svaly naplní kreatinem, poté se užívá už jen "udržovací" dávkování, které je obvykle 5g creatinu denně (při hmotnosti 60-80kg). Jedna vrchovatá čajová lžička obsahuje cca 5g kreatinu.

  Účinnost vstřebávání kreatinu se zvyšuje se současným příjmem jednoduchých cukrů, vynikající je rozmíchávat kreatin do 3 dcl džusu, slazeného iontového napoje nebo nejlépe přijmout současně s d-glukosou (glukopur). Připravený nápoj se musí ihned spotřebovat, neboť roztok creatine monohydrate se rychle rozkládá na neúčinný kreatinin.
  Nadměrný příjem kofeinu jak z kávy, tak i colových nápojů působí na Creatin monohydrát negativně - snižuje se využitelnost a Creatin se začíná ve větší míře vylučovat ze svalů.

Složení:
Kreatin monohydrát (mikronizovaný Creatine monohydrate) 100%.

  • OBSAH BALENÍ: kreatin 500g
  • CREATINE MONOHYDRATE 100% pure
  • čistý mikronizovaný Creatin Monohydrát

Cena: 289,00
 
 
 
zpět
 
Creatin monohydrát
500g

289 Kč

Množstevní slevy:
Creatin 500g od 2ks:
269,-

Skladem: ANO
Odeslání: 24 hodin

koupit zde


POŠTOVNÉ ZDARMA
objednávka nad 1499,- Kč

69,- Kč  převodem
89,- Kč   dobírkou
Tribulus terrestris extra silný 90% +
AminoMax sponzoring:
Milan Šádek Milan Šádek - profi kulturista s výrobky aminoMax Sponzoring: profesionální kulturista Milan Šádkek během soutěžních příprav užíval výrobky AminoMax.
Objednávka nad 2000 Kč

ZDARMA Vitamín C
ZDARMA Betakaroten
ZDARMA Poštovné

| Sportovní výživa aminoMax |
KREATIN (CREATIN) - svaly, bodybuilding, svalová hmota, creatine monohydrate, creatin, kreatin

KREATIN (CREATIN) pro bodybuilding a masivní svaly. Kreatin (Creatin monohydrát) při posilování a bodybuilding-u způsobuje, že svalová hmota rychleji roste. Creatine monohydrate pro Vaše svaly.