Creatin-Kreatin . Carnitin-Karnitin . HMB . Glutamin . BCAA . Pyruvát . Lecitin . Arginin . Tyrosin . Taurin . Whey Proteiny . Inosin . Kloubní Výživa
Sportovní výživa Vitamín C posiluje imunitní systém
Vitamín C posiluje imunitní systém Vitamín C posiluje imunitní systém
Vitamín C posiluje imunitní systém
kloubní výživa, klouby, kloubní, šlachy, vaziva, záda, páteř, kosti Kloubní výživa | Komplexní kloubní výživa šlach, kloubů, vaziv, kostí Komplexní Kloubní výživa pro šlachy, klouby, vaziva, chrupavky, kosti. Výživa kloubů, šlach, vaziv a kostí.
Vysoce účinná kloubní výživa za výbornou cenu www.aminomax.cz | aminoMax.cz
   
 

Komplexní Kloubní Výživa

Výborná cena a vynikající poměr cena/účinek
[ čokoládový nápoj 500g / 289,- Kč ]
Komplexní kloubní výživa

Komplexní kloubní výživa je speciálně sestavený nápoj pro cílenou výživu kloubů, chrupavek, kostí, vaziv, šlach a svalových úponů.

Kloubní výživa ve formě lahodného čokoládového nápoje obsahuje směs enzymaticky hydrolyzovaného kolagenu, kolagenních peptidů a účinných složek.

Komplexní kloubní výživa v prášku:

obsahuje pouze přírodní účinné složky s vynecháním chemických léčiv, MSM, glukosaminu aj., které mohou některým lidem způsobovat problémy jako zvyšování krevního tlaku, alergické reakce, žaludeční potíže, bolesti hlavy, migrénu apod.

- enzymaticky hydrolyzovaný kolagen
- omega 3-6-9, fosfolipidy, sirné aminokyseliny
- výživa kostí, kloubů, šlach, vaziv, chrupavek
- vyživuje také pokožku, vlasy, nehty
- vliv na hybnost kloubů a kloubní ztuhlost
- při počátečních problémech s klouby, vazivy, šlachami

Komplexní kloubní výživa obsahuje jako základní výživnou složku prvotřídní enzymaticky hydrolyzovaný kolagen. Hydrolyzovaný kolagen je základní stavební látkou šlach, veškerých pojivových tkání a kloubních chrupavek, pokožka obsahuje cca 70% kolagenu.
Kolagen má výrazný vliv i na pružnost kůže, správný růst nehtů a vlasů. Kolagenní peptidy vyživují vazivové tkáně a klouby, ovlivňují funkci kloubů. Nedostatečný příjem kolagenu vede k problémům v nejvíce zatěžovaných oblastech páteře, zad, kolen, loktů a zápěstí.
Účinek hydrolyzovaného kolagenu je ve srovnání s chemickými preparáty trvalejší a bez vedlejších účinků. Pouze pojivová tkáň dobře nasycená kolagenem se může správně vyvíjet a následně mnohem lépe odolává krátkodobému i dlouhodobému přetěžování. Obvykle podávaná léčiva působí primárně na odstranění bolestivosti, ale často neopravují poškození (chybí "stavební látky" pro opravu poškozené tkáně).

Kloubní výživa dále obsahuje přírodní komplex sirných aminokyselin, omega 3-6-9 mastných kyselin a fosfolipidů. Sirné aminokyseliny se spolu s kolagenem podílí na výživě kloubů a poskytují ideální formu nezbytných stavebních látek a organické síry.
Kloubní výživa obsahuje přídavek esenciálních mastných kyselin
omega-3-6-9 z obohaceného řepkového oleje. Esenciální mastné kyseliny, zejména omega-6 a Omega-3 působí přirozeně protizánětlivě, ovlivňují stav kloubů. Fosfolipidy z lecitinu mají vliv na regeneraci tkání.

Plná účinnost přípravku se projevuje při dlouhodobějším užívání = alespoň 2 týdny. Krátké a nárazové popíjení kloubní výživy, kratší než 1-2 týdny nemá zpravidla požadovaný efekt.

Výrobek komplexní kloubní výživa je vhodné užívat při zvýšené fyzické zátěži, náročném sportu a po poranění pohybového aparátu.

Použití a dávkování komplexní kloubní výživy:

Lahodný čokoládový nápoj se připravuje rozpuštěním 1 nebo 2 polévkových lžic přípravku v 2-3 dcl vody nebo 3-4 dcl mléka.
Při rozpouštění čokoládového prášku v mléce je nutné připravit nápoj zředěnější, než ve vodě.
Připravený čokoládový nápoj kloubní výživy není vhodné uchovávat pro pozdější použití - nejlépe vypít ihned nebo krátce po přípravě.

Kloubní výživa se užívá 1 až 2x denně (ráno a případně večer), podle intenzity projevovaných obtíží.
Při prevenci dostačuje dávkování 1x denně. Po využití balení kloubní výživy následuje 3 měsíční pauza a poté užívání můžeme opakovat.

Při větších problémech je vhodné dlouhodobé užívaní s cca 2-4 týdenními přestávkami, tj. 2-4 týdny užívat, poté 2-4 týdny pauza a neustále opakovat až do vymizení obtíží. Poté přejít na preventivní dávkování.

Při nejasnostech nebo specifických obtížích nám napište email, do 3 dnů vám zašleme konkrétní rozpis a dávkování výrobku.

Složení výrobku komplexní kloubní výživa:
Enzymaticky hydrolyzovaný kolagen II. typu, kolagenní peptidy, komplexní sirné aminokyseliny, vaječný albumin, fosfolipidový komplex, esenciální mastné kyseliny omega 3-6-9 z obohaceného řepkového oleje, lecitin, aroma, čokoládová příchuť.
Veškeré použité suroviny jsou přírodního původu. Díky tomu je možné výrobek kombinovat s jakoukoliv jinou výživou, doplňky nebo léčivy bez vzniku nežádoucích vedlejších účinků.

Při potřebě zrychleného zhojení již proběhlého zranění v oblasti vaziv, kloubů, natažení a natrhnutí svalových úponů a vyvrknutí je vhodné vedle stávající léčby ordinované lékařem a doporučeného užívání kloubní výživy i zvýšený příjem vitamínu C a vápníku.

  • OBSAH BALENÍ: 500g prášek
  • Kloubní výživa v příchuti: čokoláda
  • Akční balení: vynikající poměr cena/účinek

Cena: 289,00 Kč
 
 
 
Sportovní výživa > Kloubní Výživa
související Výživa kloubů, šlach, svalových úponů:
Lecitin
 
Komplexní Kloubní Výživa 500g

289 Kč

Skladem: ANO
Odeslání: 24 hodin

koupit zde


POŠTOVNÉ ZDARMA
objednávka nad 1499,- Kč

69,- Kč  převodem
89,- Kč   dobírkou
Tribulus terrestris extra silný 90% +
AminoMax sponzoring:
Milan Šádek Milan Šádek - profi kulturista s výrobky aminoMax Sponzoring: profesionální kulturista Milan Šádkek během soutěžních příprav užíval výrobky AminoMax.
Objednávka nad 2000 Kč

ZDARMA Vitamín C
ZDARMA Betakaroten
ZDARMA Poštovné

| Sportovní výživa aminoMax |
Kloubní výživa | Komplexní kloubní výživa šlach, kloubů, vaziv, kostí

Komplexní Kloubní výživa pro šlachy, klouby, vaziva, chrupavky, kosti. Výživa kloubů, šlach, vaziv a kostí.