Creatin-Kreatin . Carnitin-Karnitin . HMB . Glutamin . BCAA . Pyruvát . Lecitin . Arginin . Tyrosin . Taurin . Whey Proteiny . Inosin . Kloubní Výživa
Sportovní výživa Komplexní kloubní výživa
Komplexní kloubní výživa Komplexní kloubní výživa
Komplexní kloubní výživa
kloubní výživa, klouby, kloubní, šlachy, vaziva, záda, páteř, kosti Kloubní výživa | Komplexní kloubní výživa čokoládový nápoj Komplexní Kloubní výživa - nápoj v prášku
Vysoce účinná Komplexní kloubní výživa za výbornou cenu www.aminomax.cz | aminoMax.cz
   
 

Komplexní Kloubní Výživa

Výborná cena a vynikající poměr cena/účinek
[ čokoládový nápoj 500g / 289,- Kč ]
Komplexní kloubní výživa

Komplexní kloubní výživa je speciálně sestavený nápoj s obsahem kolagenu.

Kloubní výživa ve formě lahodného čokoládového nápoje obsahuje směs kolagenních peptidů z enzymaticky hydrolyzovaného kolagenu a účinných složek.

Komplexní kloubní výživa v prášku:

obsahuje pouze přírodní účinné složky s vynecháním umělých chemických látek vyrobených synteticky, bez MSM, bez glukosaminu a jiných syntetických látek, které mohou některým lidem způsobovat různé vedlejší problémy.

- enzymaticky hydrolyzovaný kolagen
- prášek pro přípravu nápoje
- obsahuje fosfolipidy
- obsahuje sirné aminokyseliny
- obsahuje přírodní složky
- neobsahuje syntetické látky jako MSM, glukosamin aj.

Komplexní kloubní výživa obsahuje jako základní složku prvotřídní enzymaticky hydrolyzovaný kolagen. Hydrolyzovaný kolagen je účinnější formou, než kolagen v původní nativní podobě. Stejně tak je hydrolyzovaný kolagen účinnější než běžná želatina.
Mimochodem není pravdou, že oblíbení želatinový medvídci obsahují velké množství želatiny - želatiny je v nich jen pár procent, převážnou část tvoří cukr a ochucovadla. Kdysi jsme dělali přepočet s výsledkem, že jedna dávka kvalitní kloubní výživy odpovídá přibližně kilogramu želatinových medvídků.

Komplexní kloubní výživa obsahuje kolagen II. typu.

Samotný kolagen obsahuje velké množství aminokyselin, z nichž některé jsou pro kolagen specifické, jde o vysoký obsah glycinu, hydroxylysinu a unikátní je zejména aminokyselina prolin a hydroxyprolin.

Kloubní výživa ve snadno rozpustné instantní formě je často účinější než ve formě lisovaných tablet, které se hůře vstřebávají.

Nejlepších výsledků se dosahuje při dlouhodobém užívání. Vhodná je kombinace kloubní výživy a vápníkem, vitamínem c a mikroprvky.
Účinek hydrolyzovaného kolagenu je ve srovnání s chemickými preparáty trvalejší (chemii často chybí "stavební látky").

Plná účinnost přípravku se projevuje při dlouhodobějším užívání = alespoň 2 týdny. Krátké a nárazové popíjení kloubní výživy, kratší než 1-2 týdny nemá zpravidla požadovaný efekt.

Výrobek komplexní kloubní výživa obsahuje značný podíl proteinů a je možné jej užívat při zvýšené fyzické zátěži a sportu jako zdroj bílkovin.

Použití a dávkování komplexní kloubní výživy:

Lahodný čokoládový nápoj se připravuje rozpuštěním 1 nebo 2 polévkových lžic přípravku v 3-4 dcl mléka (nebo 2-3 dcl vody).
Při rozpouštění čokoládového prášku v mléce se připravuje nápoj zředěnější, než ve vodě.
Připravený čokoládový nápoj kloubní výživy není vhodné uchovávat pro pozdější použití - nejlépe vypít ihned nebo krátce po přípravě.

Kloubní výživa se užívá 1 až 2x denně (ráno a případně večer).
Obvykle dostačuje dávkování 1x denně. Po využití balení kloubní výživy následuje 3 měsíční pauza a poté užívání můžeme opakovat.

Pro intezivnější kúru je vhodné dlouhodobé užívaní s cca 2-4 týdenními přestávkami, tj. 2-4 týdny užívat, poté 2-4 týdny pauza a neustále opakovat až do pozitivních projevů.

Při nejasnostech nebo specifických obtížích nám napište email, do 3 dnů vám zašleme konkrétní rozpis a dávkování výrobku.

Složení výrobku komplexní kloubní výživa:
Enzymaticky hydrolyzovaný kolagen II. typu - kolagenní peptidy, komplexní sirné aminokyseliny - vaječný albumin, fosfolipidový lecitinový komplex, řepkový olej - esenciální mastné kyseliny, sladidla sukralosa, acesulfam, aroma, kakao.

Doplněk stravy.
Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Nevhodné při známé alergii na některou z obsažených složek.

Značka: AminoMax. Vyrobeno v ČR. Země původu: Česká republika.

  • OBSAH BALENÍ: 500g prášek
  • Kloubní výživa v příchuti: čokoláda
  • Akční balení: vynikající poměr cena/účinek

Cena: 289,00 Kč
 
 
 
Sportovní výživa > Kloubní Výživa
související Kolagen:
Lecitin
 
Komplexní Kloubní Výživa 500g

289 Kč

Skladem: ANO
Odeslání: 24 hodin

koupit zde


POŠTOVNÉ ZDARMA
nad 1499,- Kč

79,- Kč  převodem
119,- Kč   dobírkou
Tribulus terrestris extra silný 90% +
AminoMax sponzoring:
Milan Šádek Milan Šádek - profi kulturista s výrobky aminoMax Sponzoring: profesionální kulturista Milan Šádkek během soutěžních příprav užíval výrobky AminoMax.
Objednávka nad 2000 Kč

ZDARMA Vitamín C
ZDARMA Betakaroten
ZDARMA Poštovné

| Sportovní výživa aminoMax |
Kloubní výživa | Komplexní kloubní výživa čokoládový nápoj

Komplexní Kloubní výživa - nápoj v prášku