Creatin-Kreatin . Carnitin-Karnitin . HMB . Glutamin . BCAA . Pyruvát . Lecitin . Arginin . Tyrosin . Taurin . Whey Proteiny . Inosin . Kloubní Výživa
Sportovní výživa L-Carnitin, Karnitin, Carnitin - hubnutí diety
L-Carnitin, Karnitin, Carnitin L-Carnitin, Karnitin, Carnitin
L-Carnitin, Karnitin, Carnitin
karnitin, hubnutí, l-carnitin, diety KARNITIN • L-Carnitin 43000. Karnitin v kapslích pro sportovce i nesportovce KARNITIN (L-Carnitin) - spalovač. Karnitin pro sportovce i nesportovce
L-Carnitin 43000: pro diety a při hubnutí. Karnitin v kapslích s dobrou cenou. www.aminomax.cz | aminoMax.cz
   
 

L-CARNITIN 43 000 (,,HIT 21. století“)

L-Carnitin-l-tartrát v kapslích, čistý 100%
[ 100 cps. á 630mg/279Kč, od 2ks jen 245Kč/ks]
L-Carnitin, Karnitin

L-Karnitin je specifickou aminokyselinou, jeho výskyt je v lidském těle přirozený, i když ne vždy dostatečný.
O této látce lze hovořit jako o hitu 21. století ve sportu zejména díky její univerzálnosti a vysoké účinnosti. Karnitin je látkou velmi často užívanou sportovci i nesportovci.

Traduje se, že karnitin pomáhá optimalizovat tvorbu energie z tuků u osob s nedostatečnou tvorbou vlastního karnitinu (karnitin se v organismu syntetizuje z aminokyselin lysinu a methioninu za katalýzy vitamínem C, B6, niacinem a Fe) nebo nedostatečným příjmem karnitinu ze stravy - v běžné potravě se karnitin vyskytuje především v tmavém mase.

Karnitin je jedním z nejprodávanějších spalovačů vůbec a má široké množství uplatnění nejen ve sportu. Sportovci karnitin vyhledávají zejména při redukčních dietách a před výkonem podobně jako taurin, pyruvát nebo tyrosin.

Karnitin - spalovač nového věku:

Účinek karnitinu a jeho funkce v organismu spočívá v přenášení mastných kyselin do mitochondriíí buněk, kde dochází k jejich spalování na energii.
L-karnitin je neodmyslitelnou součástí celé řady výrobků, řadí se mezi spalovače. L-karnitin efektivně působí nárazově i při dlouhodobém užívání.
Karnitin při správném použití a dávkování není vnímán negativně, je biologicky přirozený (l-karnitin je tělu vlastní látkou).

Výborná a osvědčená je kombinace L-karnitinu s Pyruvátem.

L-karnitin-L-tartrát je sloučeninou karnitinu a kyseliny vinné (tartrát = vínan, sůl kyseliny vinné), obsahující 68% karnitinu a 32% kyseliny vinné. Vazba karnitinu na kyselinu vinnou umožňuje použití v sypkém stavu (práškové, tabletované nebo kapslované výrobky), zatímco samotný karnitin je látkou silně hygroskopickou (navlhavou) a toto použití znesnadňuje. Využitelnost "karnitin-tartrátu" je praktický shodná s volným karnitinem, v organismu se štěpí na volný a ihned využitelný L-karnitin.
Rozdíl mezi tekutou a kapslovanou formou karnitinu je tedy pouze ve formě podání (tekutý karnitin je ve vodě rozpuštěný sypký karnitin).

Benefity L-Karnitinu:
- vhodný pro sportovce i nesportovce
- při fyzickém výkonu
- pro individuální užívání karnitinu
- při fyzické námaze
- kvalita za dobrou cenu

Vhodné a doporučené kombinace:
L-Carnitin + Pyruvát :
(jedna z nejlepších možností pro sportovce i nesportovce)
L-Carnitin + Lecitin granulát :
(pomaleji, ale dlouhodběji působící kombinace)
L-Carnitin + Arginin Muscle-Sex :
(podobně jako tribulus+arginin)

Karnitin má i jednu trochu nepříjemnou vlastnost - v čisté formě má specifický pach a pokud nejsou ve výrobku použita dodatečná aromata, je lehce "cítit" zatuchlinou - je to známkou čistého karnitinu.

Minimální účinná denní dávka je 300mg čistého l-karnitinu (440mg karnitin-tartrátu). Obvykle se používá dávkování od 1000 mg denně dlouhodobě.

Dávky karnitinu používané mezi profesionálními sportovci:
V některých případech pro požadovaný rychlejší účinek někteří sportovci doporučují 2g až maximálně 5g denně, rozložených do několika menších dávek. Předávkování velkým množstvím karnitinu se projevuje typicky častější návštěvou toalety.
Spolu s L-karnitinem je možné užívat i jiné doplňky, např. Pyruvát, HCA, stimulancia na bázi pseudo-efedrinu (dnes již zakázané), stimulanty zrychlující metabolismus a termogenní spalovače.

Doporučené dávkování L-Carnitinu 43 000:
Doporučené dávkování při běžném použití v dietě a pro sportovní výkon je 2-4 kapsle jednorázově nebo rozloženě v průběhu dne (ráno-odpoledne-večer).
Před fyzickou aktivitou je nejlépe užívat l-karnitin s předstihem 30-45 minut.

Obsah:
L-karnitin-L-tartrát 100%.
1 kapsle obsahuje 680mg L-karnitin-L-tartrátu, což odpovídá 430mg čistého L-Carnitinu.

Složení: l-karnitin-l-tartrát, želatinová kapsle.

Doplněk stravy.
Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Nevhodné při známé alergii na některou z obsažených složek.

Značka: AminoMax. Vyrobeno v ČR. Země původu: Česká republika.

  • OBSAH BALENÍ: 100 tablet
  • L-CARNITIN-L-TARTRATE: 68g
  • odpovídá 43 000mg volného L-KARNITINU !

Cena: 279,00
 
 
 
 
L-Carnitin
100 kapslí, 43.000mg

279 Kč

Množstevní slevy:
Carnitin od 2ks jen:
245,-

Skladem: ANO
Odeslání: 24 hodin

koupit zde


POŠTOVNÉ ZDARMA
nad 1499,- Kč

79,- Kč  převodem
119,- Kč   dobírkou
Tribulus terrestris extra silný 90% +
AminoMax sponzoring:
Milan Šádek Milan Šádek - profi kulturista s výrobky aminoMax Sponzoring: profesionální kulturista Milan Šádkek během soutěžních příprav užíval výrobky AminoMax.
Objednávka nad 2000 Kč

ZDARMA Vitamín C
ZDARMA Betakaroten
ZDARMA Poštovné

| Sportovní výživa aminoMax |
KARNITIN • L-Carnitin 43000. Karnitin v kapslích pro sportovce i nesportovce

KARNITIN (L-Carnitin) - spalovač. Karnitin pro sportovce i nesportovce