Creatin-Kreatin . Carnitin-Karnitin . HMB . Glutamin . BCAA . Pyruvát . Lecitin . Arginin . Tyrosin . Taurin . Whey Proteiny . Inosin . Kloubní Výživa
Sportovní výživa Tribulus terrestris
Tribulus terrestris Tribulus terrestris
Tribulus terrestris
tribulus, tribulus terrestris, tribulus terrestis Tribulus | Tribulus Terrestris extrakt 1000mg | Tribulus Terrestis Tribulus Terrestris extrakt. Tribulus terrestis zvyšuje hladinu pohlavních hormonů, zvyšuje libido a produkci testosteronu.
Tribulus Terrestis: extrakt z rostliny Bulgarian Tribulus Terrestris www.aminomax.cz | aminoMax.cz
   

TRIBULUS TERRESTRIS

Extrakt z rostliny Bulgarian Tribulus terrestis
[ 100 tablet á 1000mg / 289,- Kč ]
Tribulus terrestris

+ EXTRA SILNÝ !
+ Balení 100 tablet = ekvivalent 500g drogy
+ 100% natural = 100% přírodní

Tribulus terrestris je účinným a mezi sportovci velmi oblíbeným přírodním stimulantem hladiny testosteronu, podporující správnou hormonální aktivitu a sexuální funkce.
Tribulus podporuje udržení svalového tonu a energetické hladiny v těle. Extrakt z rostliny Bulgarian Tribulus terrestris je dobře znám jako přírodní prostředek pro stimulaci sexuálních funkcí a úpravu hladiny pohlavních hormonů neboli jako afrodiziakum. I proto se tribulusu lidově přezdívá "přírodní viagra".

Účinky extraktu Tribulus terrestris:
- afrodisiakum = zvyšuje libido
- zvyšuje hladinu testosteronu
- zlepšuje regeneraci
- obnovuje životní vitalitu a elán

Princip účinku extraktu tribulus terrestris:

je dán vysokým obsahem steroidních saponinů, rostlinných sterolů, flavonoidů a alkaloidů, které stimulují zvýšení hladiny testosteronu přírodní cestou. Tyto látky působí na zvyšování hladiny luteinizačního hormonu (LH), jehož hlavní funkci v organismu je regulace hladiny testosteronu. Vyšší hladina testosteronu znamená větší rozvoj svalové hmoty, zlepšení regenerace a svalové vytrvalosti a napomáhá vyrovnávat optimální poměr mezi svalovou a tukovou tkání.

Tribulus zvyšuje libido, tedy chuť na sex, déle zlepšuje spermatogenezi a potenci . Pozitivně podporuje tvorbu energie, regeneraci, svalovou vytrvalost a imunitní funkce organismu.

Uživatelé tribulusu popisují efekt stimulace sexuálního apetitu (afrodisiakum) jako první projev účinku, později se přidružuje zlepšení regenerace po fyzickém výkonu a zvýšení hladiny testosteronu u osob se sníženou hladinou vlastního testosteronu v důsledku nevyvážené výživy, přetrénování, nevhodného životního stylu, genetických predispozic nebo stárnutí. Při dlouhodobém užívání je popisován návrat elánu a životní vitality. Nedoporučuje se však nepřetržité dlouhodobé užívání tribulusu, nejdéle po 10 týdnech je vhodné vysadit a opakovat až za další 3-4 týdny.

Použití a dávkování tribulusu:

Většina sportovců i nesportujících, kteří užívají tribulus terrestris uvádí nejlepší účinky při dávkování:
 • první 4 dny: 2x denně 2 tablety (ráno na lačno a večer),
 • další dny: 1-2 tablety kdykoliv během dne (ne současně s jídlem).
Někteří zákazníci uvádějí při užívání tribulusu stimulační účinky podobné kofeinu, zejména při vyšším dávkování. Pokud podobný efekt zaznamenáte, je vhodné užívat tribulus buďto jen ráno na lačno nebo při dvou denních dávkách ráno a odpoledne, tj. ne večer těsně před spaním.

Vhodné kombinace:

Pro podporu sexuálních funkcí, zlepšení erekce a prožitku:
 • Tribulus + Arginin
 • 2 tablety tribulusu, 4 kapsle Argininu 45-60 minut před.
Velmi vhodné je zařadit dlouhodobé užívání samotného tribulusu 1-2 tablety denně. Arginin se přidává pouze před milováním.
U mužů má užívání za následek významný nárůst libida, zlepšení nálady a zvýšení sebedůvěry. U žen došlo k značnému zvýšení hladiny folikostimulačního hormonu (FSH) estradiolu, nárůstu libida a ke zmírnění negativních klimakterických příznaků.
Při vyšší tělesné hmotnosti, pokud by se zdál účinek kombinace s argininem nízký, je možné zvýšit dávku L-argininu na 6 kapslí - jedna zákaznice nám zaslala vtipnou poznámku "Děkuji, STÁLO to za to...".


Synergická stimulace před náročným tréninkem:

 • Tribulus + Inosin 50 000 + Taurin
 • Potřebujete 4 kapsle Inosinu, 4 kapsle Taurinu, 2 tablety tribulus terrestris a silnou kávu (2 čajové lžičky instantní kávy).
Kapsle Inosinu a Taurinu spolkout v celku a zapít trochou vody. Tablety tribulusu je vhodné rozkousat v ústech, je to chuťově hodně nepříjemné (kvalitní extrakt má výraznou pachuť), ale splní to svůj účel.
Zapijte silnou kávou. Počkejte 30-45 minut a jděte zbourat posilovnu!

Nedoporučujeme pro osoby s vysokým krevním tlakem!
Nedoporučujeme extrémně náročné tréninky pod stimulanty častěji než 1x týdně.

Složení: Koncentrovaný extrakt Bulgarian Tribulus terrestis.
Standardizovaný obsah účinné látky v extraktu: protodioscin, pseudoprotodioscin, protogracilin, diosgenin, tribulosin a další saponiny.
Ekvivalent extraktu: 2 tablety odpovídají 10 000 mg (10g) drogy tribulus terrestris. 100 tablet odpovídá ekvivalentu 500g drogy tribulus terrestris!!!

100 tablet á 1000mg (celkem 100g).
AminoMax. Vyrobeno v ČR. Země původu: Česká republika.

 • OBSAH BALENÍ: 100 tablet á 1000mg
 • Obsah extraktu ve 2 tabletách 1000mg
 • 2 tablety odpovídají ekvivalentu 10g drogy
 • Balení 100 tablet = ekvivalent 500g drogy!

Cena: 289,00 Kč
 
 
 
Sportovní výživa > Tribulus terrestis
související Afrodisiakum, stimulace hormonů:
Arginin - nejen pro lepší sex
 
TRIBULUS TERRESTRIS
Hormon Booster

100 tablet jen

289 Kč

Skladem: ANO
Odeslání do 24 hodin

KOUPIT ZDE


POŠTOVNÉ ZDARMA
od 1499,- Kč

69,- Kč  převodem
89,- Kč   dobírkou


AminoMax - nejlepší poměr cena/kvalita.
Whey Protein 82 + BCAA ZDARMA
AminoMax sponzoring:
Milan Šádek Milan Šádek - profi kulturista s výrobky aminoMax Profesionální kulturista Milan Šádek užíval během soutěžní přípravy výrobky AminoMax.

AminoMax.cz od r. 2003. Kvalitní česká výživa za rozumné ceny.
Vyrobeno v ČR.
Objednávka nad 2000 Kč

ZDARMA Vitamín C
ZDARMA Betakaroten
ZDARMA doprava

| Sportovní výživa aminoMax |
Tribulus | Tribulus Terrestris extrakt 1000mg | Tribulus Terrestis

Tribulus Terrestris extrakt. Tribulus terrestis zvyšuje hladinu pohlavních hormonů, zvyšuje libido a produkci testosteronu.