Creatin-Kreatin . Carnitin-Karnitin . HMB . Glutamin . BCAA . Pyruvát . Lecitin . Arginin . Tyrosin . Taurin . Whey Proteiny . Inosin . Kloubní Výživa
Sportovní výživa Pyruvát - spalovač tuků, metabolismus
Pyruvát - spalovač tuků, metabolismus Pyruvát - spalovač tuků, metabolismus
Pyruvát - spalovač tuků, metabolismus
pyruvat, pyruvát, spalovače tuků, sportovní výkon, zrychlení metabolismus, spalovač, hubnutí bez trápení, hubnutí bez cvičení PYRUVAT Calcium (Pyruvát) - spalovač tuků pro diety, sportovní výkon, metabolismus PYRUVAT Calcium - spalovače tuků - Pyruvát je spalovač tuků pro diety, metabolismus, sportovní výkon. Téměř ideální pro hubnutí bez trápení.
Pyruvát Ca: spalovač tuků pro diety | Zrychlení metabolismu: Pyruvát + Karnitin | Zvyšuje sportovní výkon www.aminomax.cz | aminoMax.cz
   
 

PYRUVATE Ca 75 000 - Pyruvát spalovač tuků

PYRUVÁT vápenatý 75.000mg, čistý 100%
[ 100cps. á 750mg/276,- Kč ]
koupit Pyruvate - spalovač tuků, zrychluje metabolismus

Pyruvát vápenatý - spalovač tuků, pomáhá zrychlit metabolismus (tukový obrat) a současně zvýšit sportovní výkon.

Pyruvát vápenatý je solí kyseliny pyrohroznové a minerálu vápníku, pyruvát (kyselina pyro-hroznová) je látkou organismu zcela přirozenou, vznikající oxidací živin, především sacharidů v metabolismu těla.

V organismu se pyruvát dalšími procesy zapojuje do metabolických dějů včetně oxidativní přeměny tuku na energii. Pyruvát tedy dokáže současně urychlit metabolismus tuků (tukový obrat) a získanou energii využít pro zvýšení sportovního výkonu - působí na odbourávání tuků a současně stimuluje intenzivní sportovní výkon.

Je znám účinek pyruvátu dokonce i na hubnutí bez cvičení (v klidovém stavu) - díky zrychlení metabolického obratu, tj. zvýšení celkového výdeje energie.
Prakticky, pyruvát jako spalovač tuků skutečně účinkuje i v podmínkách, kdy necvičíte - nelze však očekávat úbytek hmotnosti při ležení na pohovce, přejídání se sladkostmi a doufat ve snadné hubnutí bez trápení. Nicméně při fyzické aktivitě je efekt pochopitelně mnohem zřetelnější a rychlejší, podobně jako jiné spalovače působící na redukci tuků nebo energizéry zvyšující sportovní výkon.

Další výraznou vlastností pyruvatu je schopnost zvyšovat energetický potenciál u silově vytrvalostních zátěží. S oblibou se užívá jako stimulant intenzivního výkonu u tvrdě trénujících sportovců včetně kulturistů, kteří jsou ve fázi rýsovací diety.

Pyruvat účinně zabraňuje vzestupu hmotnosti po ukončení diety a dosažení požadované hmotnosti, tím lze předejít vzniku tzv. JoJo efektu.
Pyruvát vapenatý je také významným zdrojem organicky vázaného vápníku, který je v této formě plně využitelný pro zabudování do kostní tkáně a brání křečím a přetížení.

Z mnohých kombinací s jinými suplementy je třeba vyzdvihnout zejména současné použití Pyruvátu a L-Carnitinu. Dosahované výsledky poukazují na fakt, že právě účinky této kombinace mají lepší efekt na redukci tuku než samotné oddělené užívání L-Carnitinu a Pyruvatu.

Pyruvát je účinnější spalovač tuků než HCA (hydroxy-citrát), je tedy mnohem vhodnější směs L-Carnitin - Pyruvát namísto často proklamovaného tekutého L-Carnitinu s HCA.

Účinná dávka pyruvátu pro dosažení uvedených účinků je již 2g denně. Dávky nad 5g pyruvátu cílené na hubnutí však již nepřináší další zesílení efektu.
Naopak, při potřebě zvýšit sportovní výkon a jeho intenzitu užívají někteří sportovci až 10g denně.

Pyruvate Calcium:
- působí jako spalovač tuků
- nejlepší prevence JoJo efektu po ukončení rýsovací diety
- zvyšuje sportovní výkon, jeho intenzitu a úroveň
- energizace při vyčerpání organismu
- zrychluje metabolismus
- významný zdroj vápníku, brání křečím a přetížení

Vhodné a doporučené kombinace:
Pyruvate Ca + L-Carnitin :
(oba spalovače tuků se vzájemně doplňují, jedna z nejlepších možností jak podpořit diety a zvýšit sportovní výkon)


Použití:
Pro podporu redukce nadváhy a redukční diety se doporučuje 3 kapsle denně (2250mg) rozdělit do menších dávek přijímaných v průběhu dne, nejlépe na lačno cca 30-60minut před jídlem. Pro zvýšení účinků je možné užívat až 6 kapslí (4500mg) denně.

  Při potřebě zvýšení sportovního výkonu nejlépe větší část denní dávky přijmout 30-60minut před fyzickou aktivitou.
Pyruvát je vhodné užívat i ve dnech volna bez cvičení (udržuje se tím zrychlený metabolismus). Účinnost pyruvátu se rapidně zvyšuje při současné fyzické aktivitě a také při kombinaci s L-Carnitinem a kofeinem. Souběžně je možno užívat i jiné spalovače tuků.

Složení:
Pyruvate Calcium 100%.
1 želatinová kapsle obsahuje pyruvát vápenatý v množství 750mg,
balení 100 kapslí obsahuje 75.000mg pyruvátu vápenatého.

  • OBSAH BALENÍ: 100 kapslí
  • PYRUVATE CALCIUM: 75.000mg
  • odpovídá 75g čistého Pyruvátu vápenatého

Cena: 276,00 Kč
 
 
 
zpět
 
Pyruvát
100 kapslí á 750mg

276 Kč

Skladem: ANO
Odeslání do 24 hodin

KOUPIT ZDE


POŠTOVNÉ ZDARMA
od 1499,- Kč

69,- Kč  převodem
89,- Kč   dobírkou


AminoMax - nejlepší poměr cena/kvalita.
Whey Protein 82 + BCAA ZDARMA
AminoMax sponzoring:
Milan Šádek Milan Šádek - profi kulturista s výrobky aminoMax Profesionální kulturista Milan Šádek užíval během soutěžní přípravy výrobky AminoMax.

AminoMax.cz od r. 2003. Kvalitní česká výživa za rozumné ceny.
Vyrobeno v ČR.
Objednávka nad 2000 Kč

ZDARMA Vitamín C
ZDARMA Betakaroten
ZDARMA doprava

| Sportovní výživa aminoMax |
PYRUVAT Calcium (Pyruvát) - spalovač tuků pro diety, sportovní výkon, metabolismus

PYRUVAT Calcium - spalovače tuků - Pyruvát je spalovač tuků pro diety, metabolismus, sportovní výkon. Téměř ideální pro hubnutí bez trápení.