Creatin-Kreatin . Carnitin-Karnitin . HMB . Glutamin . BCAA . Pyruvát . Lecitin . Arginin . Tyrosin . Taurin . Whey Proteiny . Inosin . Kloubní Výživa
Sportovní výživa Vitamín C posiluje imunitní systém
Vitamín C posiluje imunitní systém Vitamín C posiluje imunitní systém
Vitamín C posiluje imunitní systém
kloubní výživa, klouby, kloubní, šlachy, vaziva, záda, páteř, kosti Kloubní výživa | Komplexní kloubní výživa šlach, kloubů, vaziv, kostí Komplexní Kloubní výživa pro šlachy, klouby, vaziva, chrupavky, kosti. Výživa kloubů, šlach, vaziv a kostí.
Vysoce účinná kloubní výživa za výbornou cenu www.aminomax.cz | aminoMax.cz
   
 

Komplexní Kloubní Výživa

Výborná cena a vynikající poměr cena/účinek
[ čokoládový nápoj 500g / 289,- Kč ]
Komplexní kloubní výživa

Komplexní kloubní výživa je speciálně sestavený nápoj pro cílenou výživu kloubů, chrupavek, kostí, vaziv, šlach a svalových úponů.

Kloubní výživa ve formě lahodného čokoládového nápoje obsahuje směs enzymaticky hydrolyzovaného kolagenu, kolagenních peptidů a účinných složek pro:

- výživu kostí, kloubů, šlach a vaziv
- vhodné při známkách předčasného opotřebení a bolestivosti kloubů
- při poranění a léčení poúrazových stavů
- doplněk při počátečních bolestech kloubů, páteře a zad
- vyživuje také pokožku, vlasy, nehty
- účinné látky chrání, vyživují a obnovují chrupavky
- zmenšuje kloubní ztuhlost a zlepšuje hybnost kloubů

Komplexní kloubní výživa v prášku:

obsahuje pouze přírodní účinné složky s vynecháním chemických léčiv, MSM, glukosaminu aj., které mohou některým lidem způsobovat problémy jako zvyšování krevního tlaku, alergické reakce, žaludeční potíže, bolesti hlavy, migrénu apod. Komplexní kloubní výživa obsahuje jako základní výživnou složku prvotřídní enzymaticky hydrolyzovaný kolagen. Hydrolyzovaný kolagen je základní stavební látkou šlach, veškerých pojivových tkání a kloubních chrupavek, pokožka obsahuje cca 70% kolagenu.
Kolagen má výrazný vliv i na pružnost kůže, správný růst nehtů a vlasů. Enzymaticky hydrolyzované kolagenní peptidy v komplexní kloubní výživě vyživuje vazivové tkáně a klouby, zlepšuje funkci kloubů a snižuje bolestivost v nejvíce zatěžovaných oblastech páteře, zad, kolen, loktů a zápěstí.
Účinek hydrolyzovaného kolagenu je ve srovnání s chemickými preparáty trvalejší a dokáže skutečně zlepšit fyzický stav kloubů a chrupavek. Obvykle podávaná léčiva totiž působí primárně na odstranění bolestivosti, ale často neopravují poškození (chybí "stavební látky" pro opravu poškozené tkáně). Pouze pojivová tkáň dobře nasycená kolagenem se může správně vyvíjet a následně mnohem lépe odolává krátkodobému i dlouhodobému přetěžování.

Kloubní výživa dále obsahuje přírodní komplex sirných aminokyselin pro lepší vestavbu kolagenu do tkání, kostí a kloubů. Sirné aminokyseliny se spolu s kolagenem podílí na výživě kloubů a poskytují ideální formu nezbytných stavebních látek a organické síry pro reparaci poškozené nebo opotřebované tkáně kloubů, chrupavek a vaziv.
Kloubní výživa obsahuje přídavek esenciálních mastných kyselin
omega-3-6-9. Esenciální mastné kyseliny, zejména omega-6 a Omega-3 působí přirozeně protizánětlivě, zlepšuje hojení zranění. Obsažené esenciální lecitinové fosfolipidy urychlují zotavení a regeneraci poškozených tkání, zmírňují kloubní bolesti.

Plná účinnost přípravku se projevuje při dlouhodobějším užívání, alespoň 2 týdny. Krátké a nárazové popíjení kloubní výživy, kratší než 1-2 týdny nemá zpravidla plný požadovaný efekt na snížení bolestivosti kloubů, svalových úponů, šlach a zlepšení jejich regenerace po zátěži.

Výrobek komplexní kloubní výživa je vhodné užívat při zvýšené fyzické zátěži kloubů, náročném sportu a po poranění pohybového aparátu.

Komplexní kloubní výživa svým složením vyživuje veškeré tělesné tkáně obsahující kolagen, obnovuje chrupavky a může aktivně chránit před degenerací a částečně tak i předcházet zranění při fyzickém výkonu v důsledku špatné nebo nedostatečné výživy kloubů a vaziv.

Použití a dávkování komplexní kloubní výživy:

Lahodný čokoládový nápoj se připravuje rozpuštěním 1 nebo 2 polévkových lžic přípravku v 2-3 dcl vody nebo 3-4 dcl mléka.
Při rozpouštění čokoládového prášku v mléce je nutné připravit nápoj zředěnější, než ve vodě.
Připravený čokoládový nápoj kloubní výživy není vhodné uchovávat pro pozdější použití - nejlépe vypít ihned nebo krátce po přípravě.

Kloubní výživa se užívá 1 až 2x denně (ráno a případně večer), podle intenzity projevovaných obtíží.
Při prevenci dostačuje dávkování 1x denně. Po využití balení kloubní výživy následuje 3 měsíční pauza a poté užívání můžeme opakovat.

Při větších problémech s pohybovým aparátem (bolesti kloubů, úponů, rekonvalescence atd.) je vhodné dlouhodobé užívaní s cca dvou až čtyř týdenními přestávkami, tj. 2 až 4 týdny užívat komplexní kloubní výživu, 2 až 4 týdny pauza a neustále opakovat až do vymizení obtíží. Poté přejít na preventivní dávkování.

Při nejasnostech nebo specifických obtížích nám napište email, do 3dnů vám zašleme konkrétní rozpis a dávkování výrobku.

Složení výrobku komplexní kloubní výživa:
Enzymaticky hydrolyzovaný kolagen II. typu, kolagenní peptidy, komplexní sirné aminokyseliny, vaječný albumin, fosfolipidový komplex, esenciální mastné kyseliny omega 3-6-9, lecitin, aroma, čokoládová příchuť.
Veškeré použité suroviny jsou přírodního původu. Díky tomu je možné výrobek kombinovat s jakoukoliv jinou výživou, doplňky nebo léčivy bez vzniku nežádoucích vedlejších účinků.

Užívání komplexní kloubní výživy je vhodné opakovat alespoň 2x ročně, ať již se jedná doléčení různých poranění, zlepšení stavu pohybového aparátu nebo o prevenci při nadměrné fyzické zátěži.

Při potřebě zrychleného zhojení již proběhlého zranění v oblasti vaziv, kloubů, natažení a natrhnutí svalových úponů a vyvrknutí je vhodné vedle stávající léčby ordinované lékařem a doporučeného užívání kloubní výživy i zvýšený příjem vitamínu C nebo vápníku.

  • OBSAH BALENÍ: 500g prášek
  • Kloubní výživa v příchuti: čokoláda
  • Akční balení: vynikající poměr cena/účinek

Cena: 289,00 Kč
 
 
 
Sportovní výživa > Kloubní Výživa
související Výživa kloubů, šlach, svalových úponů:
Lecitin
 
Komplexní Kloubní Výživa 500g

289 Kč

Skladem: ANO
Odeslání do 24 hodin

KOUPIT ZDE


POŠTOVNÉ ZDARMA
od 1499,- Kč

69,- Kč  převodem
89,- Kč   dobírkou


AminoMax - nejlepší poměr cena/kvalita.
AminoMax sponzoring:
Milan Šádek Milan Šádek - profi kulturista s výrobky aminoMax Profesionální kulturista Milan Šádek užíval během soutěžní přípravy výrobky AminoMax.

AminoMax.cz od r. 2003. Kvalitní česká výživa za rozumné ceny.
Vyrobeno v ČR.
Objednávka nad 2000 Kč

ZDARMA Vitamín C
ZDARMA Betakaroten
ZDARMA doprava

| Sportovní výživa aminoMax |
Kloubní výživa | Komplexní kloubní výživa šlach, kloubů, vaziv, kostí

Komplexní Kloubní výživa pro šlachy, klouby, vaziva, chrupavky, kosti. Výživa kloubů, šlach, vaziv a kostí.