Creatin-Kreatin . Carnitin-Karnitin . HMB . Glutamin . BCAA . Pyruvát . Lecitin . Arginin . Tyrosin . Taurin . Whey Proteiny . Inosin . Kloubní Výživa
Sportovní výživa HMB - trénink posilovna, zvýšení síly
HMB - trénink posilovna, zvýšení síly HMB - trénink posilovna, zvýšení síly
HMB - trénink posilovna, zvýšení síly
hmb, síla, svalová síla, trénink, kortizol, butyrat HMB (HMB pro trénink) - síla svalů, trénink, posilovna, kortizol HMB zvyšuje svalovou sílu - HMB zabraňuje rozpadu svalů, umožňuje trénink s většími váhami, spaluje tuky a blokuje kortizol.
HMB: antikatabolikum snižující rozpad svalů v posilovně | Blokuje kortizol | Zvyšuje sílu v tréninku www.aminomax.cz | aminoMax.cz
   
 

HMB (hydroxy-methyl-butyrate)

HMB (anti-katabolikum pro trénink)
[ 100 cps. á 250mg/159,- Kč ]
koupit HMB : anti-katabolikum pro trénink, síla svalů

HMB je ve sportovní a klinické výživě hodnocen jako jedna z nejsilněji anabolicky působících přirozených látek nehrozících dopingovým skandálem.

HMB vzniká jako derivát větvené aminokyseliny l-leucin a je jeho anti-katabolickou ketokyselinou. Tzv. ketokyseliny omezují působení katabolického hormonu kortizolu, který organismus vyplavuje např. v tréninku, při tělesné zátěži a stresu.

HMB snižuje účinek kortizolu na rozklad svalových bílkovin. HMB je tedy silně anti-katabolickou aminokyselinou, snižuje dopad kortizolu na destrukci svalů, např. u tvrdě trénujících sportovců.

Hlavní efekt účinků hmb se projevuje v nárůstu svalové hmoty, zvýšení síly a snížení podkožního tuku.
HMB snižuje rozsah proteinového rozkladu, podporovaného tréninkem, výsledkem je zvýšení množství svalové hmoty a zkvalitnění její funkce. Jde o přírodní suplement se schopností zvyšovat množství svalové hmoty, nárůstu síly a snižování podkožního tuku. Blokuje tvorbu kortizolu. HMB je rovněž vhodným suplementem pro překonání stagnace v kulturistice a snížení rizika přetrénování.

HMB prokázal při nedávné klinické studii, prováděné lékaři, svou schopnost značně zvyšovat množství čisté svalové hmoty u posilujících sportovců, kteří konzumovali 3 gramy této látky denně.
Atleti, kteří brali 3 gramy HMB po dobu 3 týdnů a trénovali se zátěží, zaznamenali nárůst síly o více než 29,5% oproti těm, kteří prováděli stejný trénink a měli stejný stravovací režim, pouze neužívali HMB.

Efekt se projevuje pouze pokud na užívání hmb navazuje trénink, nikoliv tedy u nesportovců a lépe působí u mužů než žen - účinek má souvislost s množstvím vyplavených hormonů po ukončení tréninku.

HMB:
- podporuje nárůst svalové hmoty, zvyšuje absolutní svalovou sílu
- chrání svalové buňky
- působí anti-katabolicky, znemožňuje odbourávání bílkovin
- vhodný pro kulturistický a silově zaměřený trénink
- výborně se doplňuje s kreatinem

Použití:
Doporučená denní dávka je od 1g HMB denně (obvykle 4-6 tablet, tj. 1 až 1,5g čistého HMB), rozdělená do několika menších dávek, z toho část se bere přibližně 30-60 minut před tréninkem a část ihned po tréninku, zbytek rovnoměrně během dne, nejlépe na lačno.

Složení:
Hydroxy-methyl-butyrát vápenatý 100%.
1 želatinová kapsle obsahuje 250mg HMB.

  • OBSAH BALENÍ: 100 kapslí
  • HYDROXYMETHYLBUTYRÁT vápenatý (HMB) 100%
  • celkový obsah HMB v balení: 25g

Cena: 159,00
 
 
 
zpět
 
HMB
100 kapslí á 250mg

159 Kč

Skladem: ANO
Odeslání do 24 hodin

KOUPIT ZDE


POŠTOVNÉ ZDARMA
od 1499,- Kč

69,- Kč  převodem
89,- Kč   dobírkou


AminoMax - nejlepší poměr cena/kvalita.
AminoMax sponzoring:
Milan Šádek Milan Šádek - profi kulturista s výrobky aminoMax Profesionální kulturista Milan Šádek užíval během soutěžní přípravy výrobky AminoMax.

AminoMax.cz od r. 2003. Kvalitní česká výživa za rozumné ceny.
Vyrobeno v ČR.
Objednávka nad 2000 Kč

ZDARMA Vitamín C
ZDARMA Betakaroten
ZDARMA doprava

| Sportovní výživa aminoMax |
HMB (HMB pro trénink) - síla svalů, trénink, posilovna, kortizol

HMB zvyšuje svalovou sílu - HMB zabraňuje rozpadu svalů, umožňuje trénink s většími váhami, spaluje tuky a blokuje kortizol.