Creatin-Kreatin . Carnitin-Karnitin . HMB . Glutamin . BCAA . Pyruvát . Lecitin . Arginin . Tyrosin . Taurin . Whey Proteiny . Inosin . Kloubní Výživa
Sportovní výživa BCAA, Aminokyseliny BCAA
BCAA, Aminokyseliny BCAA BCAA, Aminokyseliny BCAA
BCAA, Aminokyseliny BCAA
bcaa, aminokyseliny, aminokyseliny bcaa BCAA - Aminokyseliny BCAA BCAA - větvené aminokyseliny BCAA chrání při cvičení a posilování svaly před rozpadem. BCAA jsou vhodné pro aerobní i anaerobní sporty, posilování a cvičení
BCAA: větvené aminokyseliny BCAA | čisté krystalické aminokyseliny (100% FREE BCAA) ! www.aminomax.cz | aminoMax.cz
   
 

BCAA aminokyseliny, 100% free

BCAA aminokyseliny v krystalickém stavu = 100% free
[ 100 cps. á 500mg/189Kč ]

Níže uvedené texty nejsou zdravotní tvrzení ze seznamu vydaného Evropskou komisí. Jedná se o informativní text z publikovaných studií. Vychází rovněž z letité praxe uživatelů, sportovců i nesportovců. Uvedené texty postupně upřesňujeme - vzhledem k náročnosti mohou tyto úpravy trvat delší dobu. Děkujeme za pochopení.
Koupit BCAA

BCAA aminokyseliny čisté farmaceutické kvality, 50g aminokyselin BCAA (tzv. 100% free) v balení.

Vhodné pro posilování, při nabírání a ochraně svalů, pro všechny sportovní aktivity i aerobní cvičení. Krystalické větvené aminokyseliny BCAA se zvýšeným obsahem L-Leucinu, speciálně sestavené pro vyšší nárůst a ochranu svalové hmoty. Název BCAA je zkratkou pro "Branched Chain Amino Acids", v překladu tedy aminokyseliny s rozvětveným řetězcem. BCAA jsou zastoupeny třemi významnými esenciálními aminokyseliny: L-Valin, L-leucin, L-Isoleucin a tvoří až třetinu svalových bílkovin.

Aminokyseliny BCAA jsou prakticky nenahraditelné v situacích, kdy se tělo dostává do velmi nepříznivého katabolického stavu přetrénování (cvičení při nadměrné aerobní zátěži, vytrvalostní sporty, posilování apod.).
Aminokyseliny BCAA brání odbourávání svalových bílkovin, mají účinnou schopnost anabolizovat tkáně a působit tak proti využití svalů jako zdroje energie při fyzické zátěži. BCAA chrání především svalová vlákna v kritických situacích při posilování a cvičení před rozpadem, jejich účinek je možné považovat za anabolický.

Krystalické free BCAA ve formě kapslí přijaté bezprostředně před cvičením mohou být pro svou snadnou vstřebatelnost velmi rychle využity tělem jako zdroj energie a chránit tím svalovou hmotu před degradací. Přijaté po posilování podporují anabolizaci a urychlují zotavení.

V rýsovacím období a při redukci podkožního tuku se doporučuje výhodná kombinace free BCAA s L-Carnitinem, kde L-karnitin působí na spalování tuků a větvené aminokyseliny BCAA chrání svalovou hmotu před jejím úbytkem.

100% FREE aminokyseliny BCAA:
- zvyšují energetický potenciál při posilování
- napomáhají při spalování tuků a redukci nadváhy
- při cvičení chrání svalovou hmotu před rozpadem
- urychlují dobu regenerace po výkonu
- podporují novotvorbu svalové hmoty, zvyšují sílu
- podílejí se na celkové anabolizaci organizmu

Aminokyselin bcaa jsou vhodné pro:
- všechny sporty a sportovní odvětví bez omezení
- aerobní i anaerobní sporty, obnovu energetických zásob

BCAA dávkování a použití :
Aminokyseliny BCAA free se užívají nejlépe ihned po skončení cvičení (urychlení regenerace a přechodu do anabolismu: 2-4 kapsle). Případně také 30 minut před posilováním (ochrana svalové hmoty: 2-4kapsle).
Pro ryze aerobní sporty je vhodnější užívat BCAA před cvičením.
Pro anaerobní sporty (např. posilování, těžká atletika) lépe vzít aminokyseliny až po ukončení posilování - BCAA pak zvyšují anabolický účinek a urychlují regeneraci svalů po tréninku.

Složení BCAA aminokyselin v balení 100 kapslí:
L-Valin 13 500mg
L-Leucin 27 000mg
L-Isoleucin 9 500mg

1 kapsle obsahuje 500mg větvených aminokyselin BCAA ve volném krystalickém stavu (tzv. "free").

  • OBSAH BALENÍ: 100 kapslí
  • krystalické aminokyseliny BCAA 50g

Cena: 189,00
 
 
 
zpět
 
BCAA 50 000

100 kapslí á 500mg jen

189 Kč

Skladem: ANO
Odeslání do 24 hodin

KOUPIT ZDE


POŠTOVNÉ ZDARMA
od 1499,- Kč

69,- Kč  převodem
89,- Kč   dobírkou


AminoMax - nejlepší poměr cena/kvalita.
Whey Protein 82 + BCAA ZDARMA
AminoMax sponzoring:
Milan Šádek Milan Šádek - profi kulturista s výrobky aminoMax Profesionální kulturista Milan Šádek užíval během soutěžní přípravy výrobky AminoMax.

AminoMax.cz od r. 2003. Kvalitní česká výživa za rozumné ceny.
Vyrobeno v ČR.
Objednávka nad 2000 Kč

ZDARMA Vitamín C
ZDARMA Betakaroten
ZDARMA doprava

| Sportovní výživa aminoMax |
BCAA - Aminokyseliny BCAA

BCAA - větvené aminokyseliny BCAA chrání při cvičení a posilování svaly před rozpadem. BCAA jsou vhodné pro aerobní i anaerobní sporty, posilování a cvičení